یحیی تکذیب کرد اما نیازمند هم قصد بازگشت به ایران را ندارد
51776
پیام گلر شماره یک پورتیوننزه می‌شود
04 دی 1400 14:43
  مدت هاست که حرف از تغییر در قفس توری پرسپولیس در نیم فصل و یا حداکثر انتهای فصل در میان است. جایی که گفته شد یحیی خیال دارد با توجه به نوسان عملکرد لک و شرایط عجیب رادوشویچ بابت مطالباتش به دنبال جذب یک دروازه بان است. حتی شنیده شد که  نگاه یحیی به دروازه بان‌های داخلی نبوده و قصد دارد یک دروازه بان ایرانی اما شاغل در اروپا را به پرسپولیس اضافه کند.

روزنامه گل

بعد از مطرح شدن این موضوع خیلی زود حرف از بازگشت علیرضا بیرانوند به درون قفس توری سرخ‌ها به میان آمد اما حرف اصلی نه در مورد علی بیرو نبود.

گزینه مدنظری که گفته می‌شد یحیی به دنبال جذب آن است، دروازه بان فصل گذشته سپاهان که امسال به اروپا رفته بود؛ پیام نیازمند! دروازه بانی که بعد از درخشش در پیکان به تیم ملی هم دعوت شد و بعد به سپاهان پیوست اما ابتدای این فصل اصفهان را به مقصد کشور پرتغال ترک کرد.

گفته شد که نیازمند که هنوز روی نیمکت ذخیره قرار دارد و نتوانسته به عنوان شماره یک تیم پورتیموننزه کارش را در این تیم ادامه دهد و تنها یک بار درون دروازه ایستاده است. همین مسائل باعث شد که بحث بازگشت او به فوتبال ایران جدی تر شود و برخی از رسانه‌ها این گلر را یکی از خریدهای گل محمدی در نیم فصل و نقل و انتقالات فوتبال ایران معرفی کنند.

خیلی زود یحیی این مساله را رد کرد و با صراحت گفت هیچ نظری روی دروازه بان ایرانی تیم پورتیموننزه پرتغال ندارد تا به این شکل با جلوگیری از گسترش این شایعه، اجازه تضعیف روحیه گلر شماره یک خودش یعنی حامد لک را ندهد. آن هم در روزهایی که با نبودن رادوشوویچ دست یحیی حسابی در درون دروازه تیمش خالی است.

حالا این ماجراها به گوش خود پیام نیازمند هم رسید آنهم در حالی که گفته شد نماینده گل محمدی با او صحبت کرده است. حالا جدا از اینکه با او صحبتی شده یا نشده اما واکنش نیازمند به این موضوع جالب بوده است. گویا نیازمند در هفته‌های پیش رو شرایطش در این تیم پرتغالی تغییر خواهد کرد و قطعا این مساله بعد از درخشش او در بازی اخیر این تیم در جام حذفی که با گرفتن چند ضربه پنالتی مجوز حضورش در مرحله بعدی این رقابت‌ها را داد، شکل دیگری خواهد بود.

گویا گلر شماره یک پرتغالی‌ها در نیم فصل از این تیم جدا خواهد شد و براساس شنیده‌ها در پنجره نقل و انتقالات زمستانی که از چند روز دیگر و در تعطیلات سال جدی دمیلادی شروع خواهد شد این دروازه بان از تیم پورتیموننزه جدا و این یعنی حالا پیام شماره یک این تیم پرتغالی خواهد بود و به هیچ عنوان نمی‌خواهد این فرصت را به راحتی از دست بدهد. به این ترتیب جدا از تکذیب یحیی گل محمدی، کلا به این ترتیب پرونده بازگشت پیام نیازمند به فوتبال ایران منتفی به نظر می‌رسد و قطعا او نمی‌خواهد این فرصت را برای درخشش در اروپا در سن 26 سالگی به راحتی از دست بدهد.

#لژیونر #پیام نیازمند #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها