برای گوچی که وعده حضور در لیگ ایران را داده
49582
پس دیگر کی؟
17 آذر 1400 13:30
  این چند روز شایعات زیادی در مورد خداحافظی رضا قوچان‌نژاد با دنیای فوتبال مطرح شد و خیلی‌ها به استناد مدت‌ها دوری گوچی از میادین و بی‌خبری از حال و روز او، نتیجه گرفتند مهاجم پیشین تیم ملی کشورمان کفش‌هایش را برای همیشه آویخته است. رضا قوچان‌نژاد آخرین بار هفت ماه پیش در تیم زووله هلند حضور داشته و پس از آن نه‌تنها در هیچ تیمی بازی نکرده، بلکه حتی خبری دال بر مذاکره این بازیکن با باشگاه‌های مختلف هم منتشر نشده است.

روزنامه گل

با این حال رضا اخیرا در واکنش به این شایعات گفته: «نه؛ خبر خداحافظی‌ام درست نیست. من از فوتبال اروپا خداحافظی کرده‌ام، اما همچنان می‌خواهم به کار ادامه بدهم. اگر شرایط کرونا در ایران خوب شد، دوست دارم به لیگ برتر بیایم و آنجا بازی کنم.» این اظهارات گوچی واقعا عجیب به نظر می‌رسد. توجه داشته باشید او در حال حاضر ۳۵ ساله است و ماه‌ها تمرین و مسابقه نداشته است. بنابراین اگر همین امروز هم تصمیم به حضور در میادین بگیرد، مدت‌ها زمان لازم است تا به مرز آمادگی برسد. تازه گوچی حضورش در فوتبال ایران را منوط به بهبود شرایط کرونا در کشور می‌داند و روشن نیست شرایط استاندارد از نظر او چه زمانی ایجاد خواهد شد.

شاید هم رضا منتظر ریشه‌کن شدن کووید است! در هر صورت این بازیکن همیشه پیشنهادهایی از سوی باشگاه‌های ایرانی داشته، اما شاید او لیگ ایران را بیش از حد دست‌کم گرفته باشد. به هر حال باشگاه‌ها دنبال خرج کردن برای جذب بازیکنی هستند که به دردشان بخورد و کسی صرفا یک نام بزرگ را جذب نمی‌کند. اگر قرار است قوچان‌نژاد به لیگ ایران باید، باید سریع‌تر این کار را انجام بدهد. در غیر این صورت بازنشستگی او در زادگاهش ممکن است با افت کیفی و نیمکت‌نشینی همراه باشد.

#علیرضا قوچان نژاد #تیم ملی #فوتبال ایران #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها