49575
انتظاری: حریف دست و پا بسته‌ای برای پرسپولیس نیستیم
17 آذر 1400 13:10
بازیکن تیم فوتبال هوادار گفت: تیم ما خوب بازی می‌کند حریف دست و پا بسته‌ای برای پرسپولیس نخواهیم بود.

روزنامه گل

نیما انتظاری در مورد قعرنشینی تیم فوتبال هوادار در جدول رده‌بندی پیش از بازی با تیم پرسپولیس اظهار داشت: شرایط از نظر ما خوب است چون همه چیز روی برنامه و اصولی پیش می‌رود. حتی کار‌های فنی هم به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود، اما متاسفانه با نتیجه گیری همراه نیست و به همین دلیل شرایط از بیرون بد به نظر می‌رسد.

وی ادامه داد: این نتیجه نگرفتن برای این که همه فکر کنند اوضاع خوب نیست کافی است. در حالی که هم بحث مدیریتی و هم بحث فنی خوب است و خوب بازی می‌کنیم. ۵ بازی از ۸ بازی‌مان با مدعیان قهرمانی بود. آمار نشان می‌دهد حق ما در این بازی‌ها باخت نبود. این ادعای من نیست بلکه کارشناسان می‌توانند نظر بدهند. البته این حرف‌ها توجیه نتایج ضعیف تیم ما نیست بلکه وظیفه داریم شرایط را عوض کنیم و دوباره نتایج خوب بگیریم.

*می‌توانیم با یک برد جایگاه تیم را تغییر دهیم

بازیکن تیم هوادار از شرایط این باشگاه ابراز رضایت کرد و گفت: شاید در جدول وضعمان خوب نباشد، اما با تیم‌های بالاتر فاصله‌های یک امتیازی و دو امتیازی داریم و می‌توانیم با یک برد جایگاه را تغییر دهیم؛ از این رو ناامید نیستیم. دینی به گردن ماست که باید به مالک و کادر فنی ادا کنیم. در این تیم هیچ چیز برای ما کم نبوده است؛ از این رو این ما بازیکنان هستیم که باید شرایط را تغییر دهیم.

انتظاری با اشاره به بازی با پرسپولیس تاکید کرد: بازی‌ها همه سخت است، اما بازی با تیم پرسپولیس که بهترین تیم ایران است خیلی سخت‌تر است. اما نشان دادیم در بازی با سپاهان یا دیگر مسابقات روی تک اشتباه گل خوردیم. از این رو باید از آن اشتباهات درس بگیریم و دیگر تکرار نکنیم. ما رقیب دست و پا بسته‌ای برای پرسپولیس نیستیم و شایستگی‌های خود را نشان می‌دهیم. امیدوارم روی خوش فوتبال را هم ببینیم.

*روی تک اشتباهات امتیاز از دست می‌دهیم

وی ادامه داد: اشتباهات تیم ما سریالی نیست و روی تک اشتباهات امتیاز از دست می‌دهیم. شاید فضای لیگ یک هنوز در این تیم وجود دارد و با وجود این که اغلب بازیکنان ما از با تجربه‌های لیگ برتری هستند، اما به نظر می‌رسد هنوز فضای لیگ یکی در این تیم وجود دارد و به خو باوری نرسیدیم. البته این مشکلی نیست که حل نشود. خیلی از تیم‌هایی که از لیگ پایین‌تر به لیگ برتر آمدند با این مشکل رو به رو بودند، اما این که در همان فضا بمانند یا خود را با لیگ برتر تطبیق دهند موضوع مهمی است و باید ما شرایط را به نفع خودمان تغییر دهیم.

بازیکن تیم فوتبال هوادار گفت: تیم ما از نظر فنی خوب است. درست است گل نمی‌زنیم و برنده نمی‌شویم، اما وقتی تیمی دروازه خالی را به تیر دروازه می‌زند یعنی توان خلق موقعیت دارد. من باور دارم ما از نظر فنی خوب هستیم. وقتی این تیم می‌تواند رقبا را آزار دهد و ساختار مالکیتی خوبی دارد دیر یا زود خود را به شرایط خوب می‌رساند. مربی تا یک حدی می‌تواند تاثیر بگذارد و از یک جایی به بعد این بازیکنان هستند که باید کار را در بیاورند.

انتظاری در پایان خاطرنشان کرد: باید تمرکز خود را بیشتر کنیم و به هم چنین قولی دادیم. وقتی تیم ما بایک اشتباه اینچنین تنبیه می‌شود یعنی باید تمرکز بازیکن بیشتر شود و اجازه ندهیم یک اشتباه به قیمت شکست تمام شود. این تیم پتانسیل بالایی دارد، اما این که همه تعریف کنند، ما امتیاز نگیریم به دردمان نمی‌خورد و باید روند امتیازگیری خود را بهتر کنیم.

#باشگاه هوادار #تیم هوادار
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها