49521
برخواه: خیلی‌ها منتظر زمین خوردن وزنه‌برداری هستند
17 آذر 1400 10:34
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان گفت: آنهایی که وظیفه داشتند حمایت کنند، کم کاری کردند و خیلی‌ها منتظرند وزنه‌برداری زمین بخورد.

روزنامه گل

محمدحسین برخواه درباره وضعیت تیم وزنه‌برداری برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان، عنوان کرد: شرایط تیم بد نیست. در 4 وزن 81، 89، 96 و 102 شانس مدال داریم. در دسته فوق سنگین هم شرایط بچه‌ها بد نیست و فکر می‌کنم این امید را داریم یوسفی بتواند رکوردی که در لیگ زد را در مسابقات جهانی تکرار کند تا این رکورد رسما به نامش ثبت شود و امیدواریم بچه‌ها خوب کار کنند و به آنچه شایستگی آن را دارند برسند.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان درباره صحبت‌هایی که علی مرادی از وضعیت مالی داشت، خاطرنشان کرد: پشتیبانی از تیم وزنه‌برداری شرایط خوبی نبود و آن حمایتی که باید از وزنه‌برداری انجام می‌شد، صورت نگرفت. آقایانی که در این زمینه وظیفه داشتند از وزنه‌برداری حمایت کنند تا تیم در شرایط خوبی اعزام شود، کم کاری کردند. بچه‌ها همه تلاش کردند اردو را با شرایط خوبی پشت سر بگذارند. هر کدام از آنها بین 20 تا 30 میلیون تومان و یا شاید بیشتر خودشان برای این اردو هزینه کرده‌اند.

وی در خصوص وضعیت تست دوپینگ از وزنه‌بردارانبرای شرکت در مسابقات جهانی، عنوان کرد: تست دوپینگ از همه در جریان لیگ و اردو گرفته شده و جواب آن آمده است. مشکلی در زمینه گرفتن تست دوپینگ مشکلی نداشتیم و همکاری لازم بوده است. هر زمان که لازم بوده ماموران نادو حضور داشته‌اند.

برخواه همچنین درباره درباره قهرمانی تیمی در مسابقات جهانی، اظهار داشت: توکل‌مان بر خداست و امیدوارم این زحماتی که کشیده شده به ثمر برسد. فکر می‌کنم شرایطی برای وزنه‌برداری به وجود آوردند تا تیم به زمین بخورد اما ما ایمان داریم خدا دستمان را می‌گیرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها