دردسرهای ادامه‌دار پاتوسی
49305
ستاره چاق
15 آذر 1400 14:30
  بعد از تساوی بدون گل فولاد برابر تراکتور در آخرین مسابقه هفته هفتم لیگ 21، جواد نکونام در بخشی از سخنانش به انتقاد شدید از اضافه‌وزن هافبک اهل آفریقای جنوبی فولاد پرداخت.

روزنامه گل

او در مورد آیاندا پاتوسی گفت: «اگر پاتوسی خودش را به وزن و شرایط ایده‌آل نرساند، مطمئن باشید جریمه سنگینی برایش در نظر می‌گیرم. به خودش هم گفته‌ام. باید خیلی زود به وضعیت ایده‌آل بازگردد. به هر حال بازیکن خارجی باید یک سر و گردن بالاتر از بازیکنان خودمان باشد.» جالب است که مشکل اضافه‌وزن این بازیکن هرگز حل نمی‌شود. پاتوسی در استقلال هم که بود بعد از هر مرخصی با شکم فربه به ایران بازمی‌گشت.

او این عادت را با خودش به فولاد هم آورد. فصل گذشته سعید آذری، مدیرعامل وقت باشگاه اهوازی در مورد چاق بودن پاتوسی گفته بود: «او الان تقریبا به وزن ایده‌آل رسیده اما زمانی که در آفریقا بوده بیشتر با وزنه کار کرده و حجم عضلاتش زیاد شده است.» منتها همان زمان هم نکونام عقیده دیگری داشت. جواد برای بازی با پارس جنوبی این بازیکن را به دلیل اضافه‌وزن از فهرست 18 نفره خط زد و زمانی که از او سوال شد پس چرا در مسابقات قبلی به آیاندا بازی داده، این جواب جالب را داد: «عمدا این کار را انجام دادم و به پاتوسی چاق بازی دادم تا دیگران وضعیت جسمانی و بدنی این بازیکن را ببینند!»

#فولاد خوزستان #اختصاصی گل #جواد نکونام #آياندا پاتوسي
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها