مدیر موردعلاقه یحیی نزدیک تراز همیشه به پرسپولیس
49300
علیپور حوالی تیم سرخ‌پوش!
15 آذر 1400 13:53
دوران بلاتکلیفی پرسپولیس پس از استعفا و جدایی جعفر سمیعی و اداره امور با سرپرستی مجید صدری ظاهراً رو به اتمام است و حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان در تلاش برای معرفی مدیرعامل جدید این باشگاه است و به‌احتمال‌زیاد به‌زودی شاهد انتصاب مدیرعامل جدید سرخ‌پوشان خواهیم بود.

روزنامه گل

در همین راستا شنیده می‌شود حمید سجادی وزیر ورزش بعد از دربی 97 جلسه‌ای با محمد علیپور، مدیرعامل اسبق تراکتور داشته و برای مدیریت باشگاه پرسپولیس با او گفتگو کرده است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که با توجه به مشکلات عدیده سرخ‌ها خصوصاً در موارد مالی، علیپور تمایل چندانی به حضور در پرسپولیس از خودش نشان نداده و در این خصوص تردید دارد ولی قرار است در جلسات بعدی در خصوص جزئیات این همکاری بیشتر صحبت شود.

علیپور سابقه درخشانی در دوران حضورش در نفت تهران داشته و یکی از عوامل اصلی پایه‌گذاری آن تیم قدرتمند بود که در زمان او این تیم به قهرمانی جام حذفی، نایب‌قهرمانی جام حذفی، صعود به یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و چند دوره حضور در کورس قهرمانی لیگ برتر بوده است.

علیپور در نفت تهران سابقه همکاری با یحیی گل‌محمدی را هم داشته است و در این تجربه نفت تهران با حضور این دو نفر موفق شد برای نخستین بار در لیگ برتر سوم شود آن‌هم درحالی‌که شانس قهرمانی داشت و برای اولین بار نفت موفق شد به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند. به جرات می‌توان گفت یکی از بهترین دوران نفت با حضور این دو نفر بود. حالا بر اساس این شواهد می‌توان گفت این تجربه خوب می‌تواند در پرسپولیس هم به کمک طرفین بیاید و پرسپولیس با حضور علیپور و یحیی قهرمانی ششم را به دست بیاورند.

از سوی دیگر یک منبع موثق دراین‌ارتباط گفت علیپور صحبت‌های اولیه را انجام داده است و برای همین قراراست در جلسه‌ای دیگر شرکت کنند تا به توافق نهایی برسند. این منبع آگاه مدعی شد که این بار شانس حضور علیپور در پرسپولیس بیشتر از زمان سلطانی فر است.

#پرسپولیس #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها