49184
سیمئونه: یک مشکل تکراری گریبان اتلتیکومادرید را گرفته است
14 آذر 1400 18:32
سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید از نمایش شاگردانش در بازی‌های اخیر از جمله باخت خانگی مقابل مایورکا راضی نیست.

روزنامه گل

تیم فوتبال اتلتیکومادرید برای اولین بار در فصل جاری لالیگا متحمل شکست خانگی شد، اتفاقی که شب گذشته (شنبه) با نتیجه 2 بر یک مقابل مایورکا رخ داد و مانع از بازگشت روخی‌بلانکو به رده دوم جدول شد.

دیه‌گو سیمئونه سرمربی اتلتیکومادرید در پایان بازی گفت: پیدا کردن توضیح برای رخ دادن یکسری اتفاقات تکراری سخت است. اما ما مسئول رخ دادن این اتفاقات هستیم. پس الان زمان آن است که اتفاقات رخ داده را بازبینی و اشتباهاتی که مرتکب شده‌ایم را تصحیح کنیم. حریف دو توپ روی دروازه ما فرستاد که هر دوی آنها گل شد. قبلاً از این اتفاقات رخ نمی‌داد و حالا این داستان مدام دارد تکرار می‌شود.

سرمربی آرژانتینی روخی‌بلانکو ادامه داد: من از تیمم تمرکز بیشتری می‌خواهم. البته در نیمه دوم اوضاع بهتر شد اما ما نتوانستیم آنطور که می‌خواستیم بازی را کنترل کنیم. تنها راه برطرف کردن مشکلات‌مان پیروزی است. برنده که شوید، حال تیم خوب می‌شود و کلی اتفاق مثبت رخ می‌دهد. همه بازیکنان من سخت کار کردند و به همین دلیل نتیجه‌ای که رقم خورد مایه تأسف است و این هم یک واقعیت است. حالا باید فوراً خودمان را برای بازی بعدی (در خانه پورتو در هفته آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا) آماده کنیم، بازی‌ای که برای صعودمان به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا حیاتی است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها