احتیاط بازیکنان برای رسیدن به دربی طبیعی است
48646
سرخاب: خارجی‌ها کم کم با تیم هماهنگ می‌شوند
10 آذر 1400 16:07
  عباس سرخاب پیشکسوت استقلال می‌گوید به غیر از اشتباهات داوری که در دیدار برابر صنعت نفت آبادان رقم خورد بازیکنان این تیم باید در ضربات پایانی بیشتر دقت داشته باشند تا سه امتیاز کامل هر مسابقه را کسب کنند.

روزنامه گل

مشروح صحبت‌های سرخاب با گل درمورد عملکرد استقلال مقابل صنعت نفت را مشاهده می‌کنید:

بازی استقلال و صنعت نفت آبادان چطور بود؟

باز هم شاهد دو جدال استقلالی قدیمی با یکدیگر بودیم. منصوریان و مجیدی سالها با یکدیگر هم بازی بودند اما حالا مجبور شدند رو در روی یکدیگر قرار گیرند. البته با توجه به درپیش بودن دربی نود و ششم، مطمئناً همانند سال‌های گذشته استقلال و پرسپولیس برای این بازی بازی‌ها هیجان داشتند اما نتیجه بازی آنطور که باید حاصل نشد. هر دو تیم استقلال و پرسپولیس نمی‌خواستند قبل از دربی، بازیکن اخراجی داشته باشند و یا مصدوم بدهند. بنابراین رعایت کامل احتیاط را داشتند تا بتوانند با تمامی نفرات خود در آن دیدار حساس مقابل یکدیگر قرار بگیرند.

عملکرد تیم با حضور دو بازیکن خارجی چگونه بود؟

به نظرم کم کم بیشتر با تیم هماهنگ می‌شوند ولی باید خیلی بهتر باشیم تا در مسابقات سه امتیاز را کامل کسب کنیم. در این مسابقه در هر دو نیمه موقعیت‌های خوبی داشتیم ولی کم دقت بودن در ضربات پایانی اذیت کننده بود هرچند نباید کتمان کنیم که داور می‌توانست خیلی با استقلال مهربان تر باشد.

عملکرد تیم صنعت نفت چطور بود؟

منصوریان در چند هفته اخیر عملکرد بدی نداشت. اگر چه برابر پرسپولیس شکست خورد اما می‌توانست در ثانیه‌های پایانی بازی به تساوی دست پیدا کند اما با برنامه ریزی دقیقی برابر دیدار با استقلال آمدند تا بتواند در آبادان از حریف خود امتیاز بگیرند و این مسئله باعث شد تا شاهد یک بازی زیبا از نفت آبادان مقابل استقلال باشیم.

عملکرد کادرفنی در این بازی چگونه بود؟

مجیدی باید به گونه‌ای عمل می‌کرد که هم این بازی را از دست ندهد و هم نفراتش سالم به دربی برسند. او و دستیار ایتالیایی اش، گابریل پین برنامه ریزی دقیقی برای این دو دیدار داشتند تا بتوانند از این دو دیدار با موفقیت عبور کنند اما چهارمین تساوی پیاپی برای تیم چندان خوشایند نبود.

بازی دربی را چطور پیش بینی می‌کنید؟

امیدوارم بودم که استقلال و پرسپولیس هفته هفتم را با یک بازی خوب به پایان برسانند. نتایج را فدای نتیجه دربی نکنند زیرا آن دیدار هیچ وقت زیبا از آب در نیامده و دو تیم برای اینکه بازنده نباشند، همیشه احتیاط را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

#استقلال #پیشکسوت استقلال #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها