شهرآورد با تماشاگر جذاب‌تر می‌شود
48644
سرلک: با برد در دربی به صدر می‌رویم
10 آذر 1400 15:54
آرش جعفری - هافبک ملی‌پوش پرسپولیس عقیده دارد، این تیم روزبه‌روز بهتر می‌شود و بازهم مثل همیشه  بخت نخست قهرمانی در لیگ است.

روزنامه گل

میلاد سرلک که حالا به یکی از بازیکن‌های فیکس و تأثیرگذار پرسپولیس تبدیل‌شده است می‌گوید نه‌تنها پرسپولیس وارد بحران نشده بود بلکه این تیم بخت نخست قهرمانی است چون نسبت به فصول قبل در این هفت هفته عقب نیستند. سرلک به دربی پیش رو هم اشاره دارد و می‌گوید بازی سختی است ولی از انگیزه بالایی برای این بازی برخوردار هستند و می‌خواهند با پیروزی در این دیدار به جایگاه اصلی‌شان همان صدر جدول برگردند.

سرلک عقیده دارد دربی با حضور تماشاگر جذاب‌تر خواهد بود برای همین امیدوار است این دربی با حضور تماشاگران برگزار شود.

از بازی با نفت مسجدسلیمان بگو بازی چطور بود ؟

بازی سختی بود. نفت مسجد سلیمان خوب بازی می‌کرد. به عقیده من جایگاه این تیم در انتهای جدول نیست. البته من فکرمی‌کنم اگر کمی خوش‌شانس بودیم و داور هم با ما مهربان‌تر بود می‌توانستیم این بازی را با بیش از 2 گل برنده شویم. اما مهم 3 امتیاز بود که به آن دست پیدا کردیم.

دربازی با نفت آبادان یک گل 3 امتیازی زدی درباره گل صحبت می‌کنی؟

خب من کار خاصی نکردم. اگر هم گل زدم ابتدا باید بگویم لطف خدا بود و بعد من تلاش بچه‌ها را به ثمر رساندم. سانتر مهدی در بهترین موقعیت به من رسید و به‌قول‌معروف تنها کاری که می‌توانستم بکنم شوت زدن به سمت دروازه بود که خدا را شکر گل شد. همه در این گل و پیروزی سهیم بودند.

برخی گفتند مدافع نفت آبادان باعث شد که شوت تو گل شود ؟

ببینید شوت من داخل چارچوب بود و اگر به مدافع نفت برخورد نمی‌کرد بازهم گل می‌شد. درثانی باید بگویم مهم این بود توپ گل شد و باعث شد که ما برنده بازی باشیم و 3 امتیاز مهم را بگیریم.

اشاره به 3 امتیاز داشتی پرسپولیس به‌نوعی به 3 امتیاز این بازی نیاز مبرم داشت و خیلی‌ها می‌گفتند اگر برنده نشوید وارد بحران می‌شوید ؟

ابتدا باید بگویم من نمی‌دانم چرا یک سری از بحران حرف زدند . ما اصلاً وارد بحران نشده بودیم. شما اگر امتیازات ما با فصل قبل و یا فصل‌های دیگر را مقایسه کنید متوجه می‌شوید چیزی عقب نیستیم. ما فقط کمی بدشانس بودیم. الان هم خدا را شکر دو برد پشت سر هم به دست آوردیم و به کورس برگشتیم و مطمنا در ادامه لیگ هم صدر جدول را پس می‌گیریم.

شنبه باید به مصاف استقلال بروید این بازی را چطور می‌بینی ؟

این بازی داستان خاص خودش را دارد. البته به لحاظ امتیازی هیچ فرقی با سایر دیدار‌ها نمی‌کند مثل سایر بازی‌ها 3 امتیاز بیشتر ندارد. اما هیچ یک از دو تیم نمی‌خواهند در این بازی بازنده باشند. شما وقتی برنده می‌شوید تا یک سال باعث می‌شوید هوادارانتان شاد باشند. بازی مهمی است و ما آمادگی لازم را برای این بازی داریم و مطمنا فقط برای برد به زمین می‌رویم.

خیلی از پیشکسوت‌ها گفتند برد مقابل نفت مسجد سلیمان باعث شد که شما باانگیزه و روحیه بهتر به مصاف استقلال بروید ؟

خب نظر پیشکسوت‌ها قابل‌احترام است. خدا را شکر انگیزه و روحیه تیم بسیار خوب است و همان‌طور که آقا یحیی گفتند ما به امتیاز این بازی نیاز داشتیم و برد قبل از دربی به روحیه تیم خیلی کمک می‌کند.

می‌توانید برنده دربی باشید ؟

مطمنا ما برای برد به زمین می‌رویم . ما می‌خواهیم صدر جدول را پس بگیریم برای همین می‌رویم که برنده شویم تا به صدر برسیم.

گویا قراراست این دربی تماشاگر هم داشته باشد نظرت چیست ؟

ببینید فوتبال با تماشاگر جذاب می‌شود. مابعد از نزدیک 2 سال مقابل نفت آبادان با تماشاگر بازی کردیم. واقعاً حضور تماشاگران در پیروزی ما تأثیر داشت. تماشاگران به تیم انگیزه می‌دهد. خداراشکر هواداران هم نکات بهداشتی را رعایت کردند. امیدوارم در دربی هم اجازه بدهد تا تماشاگران بیایند تا دربی جذاب‌تری را شاهد باشیم.

در دربی گل می‌زنی ؟

اگر موقعیت برایم فراهم شود چراکه نه. اما مهم‌تر از گل زنی من پیروزی در این بازی است. البته پاس گل دادن هم لذت خاص خودش را دارد.

#پرسپولیس #میلاد سرلک #اختصاصی گل #آرش جعفری #لیگ بیست و یکم
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها