48620
میثم منیعی: نوار تساوی‌های استقلال در شهرآورد پاره می‌شود
10 آذر 1400 12:31
میثم منیعی امیدوار است استقلال مقابل پرسپولیس به پیروزی برسد.

روزنامه گل

میثم منیعی با اشاره به تساوی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان گفت: استقلال در روزی که شایستگی پیروزی با اختلاف چند گل را داشت به تساوی یک بر یک رسید تا ۲ امتیاز مهم دیگر را از دست بدهد.

منیعی افزود: استقلال مقابل صنعت نفت آبادان نمایش خوبی را به اجرا گذاشت، حاکم مطلق توپ و میدان بود و بازیکنان این تیم اگر در زدن ضربات آخر دقت می‌کردند به پیروزی پرگل می‌رسیدند.

پیشکسوت استقلال افزود: استقلال به یک بازیکن طراح در خط هافبک نیاز دارد، بازیکنی که بتواند توپ را از دفاع به حمله انتقال دهد.

منیعی تصریح کرد: وریا غفوری یکی از بهترین بازیکنان استقلال در بازی با صنعت نفت آبادان بود، او دوید، جنگید، پاس گل داد و بارها در دفاع و حمله حضوری فعال داشت، این بازیکن در دیدار با پرسپولیس می‌تواند نقش مهم و تاثیرگذاری داشته باشد.

منیعی تاکید کرد: در شهرآورد بازیکنان باتجربه و بزرگ نقش محوری و تعیین کننده دارند، این نفرات می‌توانند جریان بازی را به سود تیم خود تغییر دهند. امیدوارم غفوری و دیگر با تجربه‌های استقلال زمینه‌ساز پیروزی بزرگ شوند.

شهرآورد پایتخت در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روز شنبه از ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

#استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها