پرسپولیس هنوز نشانه‌هایی از معماری برانکو را دارد
48522
عبداللهی: اتفاقات قبل از بازی توهین به شعور مخاطب بود
09 آذر 1400 15:31
مربی تیم نفت مسجد سلیمان در مورد بازی مقابل پرسپولیس صحبت کرد.

روزنامه گل

حمید عبداللهی در خصوص دیدار روز گذشته نفت مسجد سلیمان با پرسپولیس اظهار داشت: بازی روز گذشته ما با پرسپولیس یک بازی فیزیکی بود و با توجه به قدرت و کیفیت تیم حریف و بازیکنان مطرح و ملی پوشی که در اختیار دارد و ذهنیت برنده که در این تیم به واسطه قهرمانی های لیگ و حضور در فینال آسیا شکل گرفته است از لحاظ درجه بندی تیم سطح اول فوتبال ایران است و تلاش ما بر این بود که بعد از بازی با مس رفسنجان و اتفاقات آن بازی یک بازی خوب برابر آنها انجام دهیم و نتیجه مناسبی کسب کنیم.

وی در مورد اینکه هدف نفت مقابل پرسپولیس چه بود، گفت: با توجه به نکاتی که گفتم طبیعتاً تیمی مثل ما مقابل تیمی مثل پرسپولیس نگاهش اول به گل نخوردن است و ما سعی داشتیم با بستن راه‌های نفوذ آنها و کار کردن روی نکات تاکتیکی لازم یک تساوی یا نتیجه خوب در این بازی کسب کنیم و اگر شانس یارمان بود پیروز هم شویم. ما نکاتی را به بازیکنان گوشزد کرده بودیم و آقای کمالوند چند نکته قبل از بازی به بازیکنان گفتند که دقیقا از همان نکاتی که گفته شد و رعایت نشد دروازه ما باز شد. به هر حال بازی در این سطح استرس بالایی دارد و ممکن است یک لحظه بازیکن تمرکزش را از دست بدهد و اشتباه کند و نتیجه بازی را هم همین اشتباهات رقم می‌زند. فکر می‌کنم ما کنترل خوبی روی پرسپولیس داشتیم و موقعیت چندانی به آنها ندادیم.

مربی نفت مسجد سلیمان در مورد اتفاقات پیش از شروع بازی توضیح داد: من هنوز هم دقیقاً نمی‌دانم مشکل چه بود و چرا با 35-40 دقیقه تاخیر بازی شروع شد ولی این اتفاق به هر دو تیم ضربه می‌زند. ما بازیکنان را از لحاظ انگیزشی و بدنی و روحی و روانی آماده شروع بازی می‌کنیم و وقتی چنین تاخیری بدون برنامه در بازی شکل می‌گیرد بازیکنان سرد می‌شوند و تیم ما ضربه اش را خورد و در دقیقه 25 یک بازیکنمان را از دست دادیم و این برای تیمی با بضاعت ما اتفاق خوبی نیست. چنین اتفاقاتی توهین به شعور مخاطب است. مخاطب می‌تواند تماشاگر باشد یا بازیکن یا مربی یا خبرنگاری که برای پوشش بازی به استادیوم آمده است.

عبداللهی در مورد نتایج نه چندان خوب نفت گفت: فکر می‌کنم فوتبالدوستان فقط بازی ما با پرسپولیس را دیده‌اند و پیش از این بازی ما با آلومینیوم یا مس رفسنجان را ندیدند که با همین کیفیت و همینقدر پرتلاش ظاهر می‌شویم. به هر حال این نتایج برای تیم ما در ابتدای راه طبیعی است. تیم ما دیر بسته شده و پیش فصل نداشتیم و دیر نقل و انتقالات را شروع کردیم و بدون بازی تدارکاتی پا به مسابقات گذاشتیم. دو بازی را داوری از ما گرفت و به جز داوری بازی روز گذشته که عالی بود و هیچ بحثی روی آن نداریم از این بابت هم خیلی ضربه خوردیم. قصد توجیه ندارم ولی رفته رفته تیم ما بهتر می‌شود و در آینده کیفیت نفت را خواهید دید.

مربی نفت در مورد صحبت‌های روز گذشته میثاقی در برنامه فوتبال برتر گفت: بازی ما مقابل مس به دلیل توهین به کمک داور مسابقه از بیرون ورزشگاه قطع شد و این اتفاق نباید رخ می‌داد و باید بازی ادامه پیدا می‌کرد. من گفتم که در فوتبال به هر کسی توهین می‌شود و این شخص ممکن است بازیکن یا مربی یا داور یا هر مسئول دیگری باشد و اصلاً نگفتم این خوب است یا بد است ولی میثاقی آن بخش صحبت‌های من را نشان داد تا بگوید که من اعلام از توهین حمایت کردم. خود میثاقی وقتی با محمود فکری صحبت کرد خودش گفت که کلی فحش و ناسزا خورده است و عنوان کرد چرا به او فحش می‌دهند و من هم حرف خود او را زدم. حالا اگر علیه این حرف من موضوع گرفته‌اند من هنوز هم سر حرفم هستم چرا که در زندگی آدم رکی هستم و ابایی ندارم از اینکه حقیقت را بگویم.

عبداللهی در مورد دیدار هفته بعد با هوادار خاطرنشان کرد: هنوز هوادار را بررسی نکردیم و از امروز‌ این تیم را آنالیز می‌کنیم. آنها هم به هر حال تیمی هستند که تازه لیگ برتری شدند و مقابل ما به دنبال نتیجه گیری هستند و اصلاً کار راحتی نداریم ولی تلاش می‌کنیم دست پر خارج شویم.

وی در پایان در مورد دربی تهران هم خاطر نشان کرد: ما آخرین تیمی بودیم که قبل از دربی برابر پرسپولیس به میدان رفتیم و چیزی که من از این تیم در آنالیزهایمان دیدم هنوز نشانه‌هایی از معماری برانکو را در خودش دارد که گل محمدی با هوش بالایش زوایای جدیدی به آن داده است. از طرفی استقلال هم تیم خوبی است و سرمربی جوان و با انگیزه ای است و امیدوارم بازی جذاب و پرگلی را شاهد باشیم و مردم از دیدن آن لذت ببرند.

#نفت مسجدسلیمان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها