خدا را شکر روزبه دفاع نیست وگرنه پنالتی میداد
48491
محمد نوری: بود و نبود چشمی هیچ تاثیری در تیم ندارد
09 آذر 1400 14:00
مهدی نوری - محمد نوری پیشکسوت تیم استقلال معتقد است روزبه چشمی بازیکن بسیار کندی است و بود و نبود او هیچ تاثیری در ترکیب استقلال ندارد و از اول هم مخالف آمدن او بود و بهتر است کادر فنی در کنار مهدی پور یک بازیکن جوان را در زمین بگذارد تا کارآیی بیشتری داشته باشد.

روزنامه گل

بازی استقلال و صنعت نفت در آبادان چطور بود؟

نیمه اول بچه‌ها خوب بودند و موقعیت هم داشتند. استقلال مقابل صنعت نفت نسبت به بازیهای قبل بهتر بود اما بچه‌ها نتوانستند از موقعیت‌ها استفاده کنند. باز هم معتقدم تیم ما به یک بازیساز خوب نیاز دارد ضمن اینکه باید به مشکلات داوری هم اشاره کنم چون دو تا پنالتی که یکی صد در صد پنالتی بود را برای ما نگرفت. این سریال اشتباهات داوری هر هفته هست و کلا داوری‌ها ضعیف است و فقط برای بازیهای استقلال نیست و برای همه تیم‌ها هست و روی نتایج بازیها تاثیرگذار است و این اشتباهات داوری روی عملکرد بازیکنان تاثیرگذار است.

به نظر شما این اشتباهات داوری عمدی است؟

نمی دانم، وقتی یک هفته و دو هفته باشد عمدی نیست. نمی‌خواهیم تهمت بزنیم اما نمی‌دانم چرا هر هفته این اشتباهات تکرار می‌شود و شاید بضاعت و توان داوران ما همین است اما وقتی در اکثر بازیها اشتباهات داوری هست عمدی می‌شود.

عملکرد روزبه چشمی را در استقلال چطور ارزیابی می‌کنید؟

با احترامی که برای روزبه چشمی قائل هستم خودم مخالف آمدن او به استقلال بودم چون بازیکن جوانتر از او داریم و در خط هافبک هم بازیکن زیاد داریم. روزبه بازیکن تاثیرگذار و تعیین کننده‌ای برای ما نیست و مهره کلیدی برای استقلال نیست. عملکردش هم معمولی بود و در خط هافبک مهدی پور جاافتاده و بدون حاشیه و در خدمت تیم است و کنار او یک بازیکن جوان بگذارند بهتر است. خدا را شکر فرهاد مجیدی او را در خط هافبک بازی می‌دهد و اگر او را در دفاع بگذارد کند است و پنالتی می‌دهد و در کل بودن و نبودن چشمی تاثیرگذار نیست.

استقلال چهارمین تساوی متوالی اش را کسب کرد. عملکرد تیم راضی کننده هست؟

خوب نیست و داریم امتیاز از دست می‌دهیم اما عیار و عملکرد تیم از دربی مشخص می‌شود و اگر بتوانیم دربی را ببریم آنجا عملکرد کادر فنی مشخص می‌شود و شروع خوبی برای ادامه کار و قهرمانی در این فصل خواهد بود. تیم‌های دیگر خیلی بهتر از ما نیستند و پرسپولیس با این شزایطی که دارد جزو 3 تیم هم نمی‌تواند باشد. سپاهان هم چندان قوی نیست و می‌توانیم دنبال قهرمانی باشیم. تیم‌ها امسال در یک سطح هستند و استقلال اگر پلی میکر بیاورد صد در صد جزو مدعیان خواهد بود.

چه تصوری از دربی دارید؟

دربی یک بازی خاص است و مثل بازیهای دیگر نیست و تضمین کننده خیلی مسائل است و اگر ببرند کادر فنی حداقل تا نیم فصل بیمه است. قرار است هواداران هم به استادیوم بیایند و و خیلی جذاب خواهد شد و دربی نوید یک بازی خیلی خوب را می‌دهد و استقلال با این برد استارت خوبی برای قهرمانی خواهد داشت و هواداران هم خوشحال می‌شوند.

و اگر استقلال دربی را ببازد چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟

انشالله که نمی‌بازد. این پرسپولیسی که من می‌بینم فکر می‌کنم استقلال بتواند ببرد. البته فوتبال برد، باخت و مساوی دارد اما انشالله این بازی با برد استقلال همراه باشد. فرهاد مجیدی امسال خودش تیم را بسته و باید جواب اعتماد مدیر عامل و هواداران را با قهرمانی بدهد.

#استقلال #پیشکسوت استقلال #اختصاصی گل #محمد نوري #مهدی نوری
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها