نگاهی به تقابل قرمزهای تبریز و خوزستان
48490
دست خالی سولدو جلوی فولاد مدعی نکونام!
09 آذر 1400 13:57
  تراکتور که این روزها به نظر می‌رسد با سولدو کروات می‌تواند به شرایط بهتری فکر کند در سومین بازی خود تحت هدایت این مربی قرار است برابر فولادی قرار بگیرد که با نکونام در دو بازی اخیر روح تازه‌ای گرفته و توانسته دو برد را به دست بیاورد. جدالی جذاب بین قرمزهای تبریزی و قرمزهای خوزستانی که همیشه جذاب از آب درآمده و این بازی هم می‌تواند بازهم جذاب از آب در بیاید.

روزنامه گل

مسابقه‌ای که اهواز میزبان این مسابقه جذاب است اما سولدو با شرایط سختی به این شهر رفته تا آماده این مسابقه باشد. سولدو که از دو مسابقه اخیر چهار امتیاز به دست آورده در اهواز هم به دنبال نتیجه گیری است، اما همان طور که گفته شد کار آسانی ندارد و نمی‌تواند به راحتی به این خواسته اش برسد. این مربی کروات که تقریبا طبق شنیده‌ها اذعان کرده که این تیم نیاز به تقویت دارد، حالا در حالی قرار است جلوی فولاد بازی کند که دو بازیکن کلیدی خودش را در اختیار ندارد.

پیمان بابایی، بهترین گلزن این تیم با سه گل زده بازی را از دست داد اما سامان نریمان جهان به خاطر مصدومیت این بازی را شاید از دست بدهد اما این بازیکن که به دلیل مصدومیت عضلانی بازی قبلی تراکتور برابر پدیده را از دست داد در تمرینات اخیر تیمش شرکت کرده و در صورت تشخیص زونیمیر سولدو، مشکل خاصی برای بازی با شاگردان جواد نکونام ندارد.

پیمان بابایی هم که گفته شد به این بازی نمی‌رسد، به دلیل کشیدگی همسترینگ پس از دیدار با شاگردان اکبر میثاقیان در برخی تمرین‌های گروهی تیمش غایب بود و به مداوای مصدومیت خود پرداخت، اما در نهایت خبر رسید که به این بازی نخواهد رسید.

نبرد برای رسیدن به جمع مدعیان

تراکتور تا پایان هفته ششم 7 امتیاز و فولاد خوزستان 10 امتیازی است. مسابقه‌ای که سه امتیاز آن می‌تواند هر دو تیم را به بالای جدول برساند. اتفاقی که برای فولاد محق تر است چون با کسب سه امتیاز به راحتی به جمع مدعیان اضافه شده و قهرمان جام حذفی با نکونام بازهم می‌تواند سودای کسب سهمیه را به شکل حداقلی در هدفگذاری فوتبالی خودش در لیگ امسال داشته باشد. با این حال تراکتور هم با این برد می‌تواند از شرایط بحرانی خارج شود و نشان دهد که ادعای بازیکنان این تیم که کاش سولدو زودتر می‌آمد و اگر این اتفاق رخ می‌داد ما الان مدعی بودیم، به راحتی محق می‌شود. به همین خاطر این بازی اهمیت زیادی دارد و سه امتیاز آن تنها به درد فولاد و تراکتور می‌خورد. نکونام با برد احتمالی در این بازی و هت تریک برد در سه بازی که پس از بازگشت خودش هدایت فولاد را برعهده داشته، به مدیران این تیم اعلام خواهد کرد که اگر از هفته‌های نخست به جای ویسی کار را همچنان ادامه می‌داد حالا فولاد می‌توانست صدرنشین باشد و با قدرت کارش را دنبال کند. در کنار این مساله سولدو هم نشان داده که با برنامه به تبریز آمده و می‌تواند مشکلاتی که تراکتور با فیروز کریمی داشت را در ادامه برطرف کند هرچند که دست او خالی است و شاید اگر از ابتدای فصل آمده بود و پنجره این تیم بسته نبود اتفاقات بهتری برای قرمزهای تبریزی رخ می‌داد.

#اختصاصی گل #فولاد خوزستان #تراکتور #سولدو سرمربی تراکتور #جواد نکونام #آمار
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها