منصوریان به خاطر علاقه به کی روش مقابل پرسپولیس کی روشی بازی کرد
48333
نصرتی: باید مسجد سلیمان را ببریم و با روحیه خوب به استقبال دربی برویم
08 آذر 1400 14:49
محمد نصرتی مدافع سابق پرسپولیس در مورد بازی این تیم مقابل صنعت نفت آبادان گفت: پرسپولیس در این دیدار خیلی خوب بازی کرد و به نظرم یکی از بهترین بازیهای پرسپولیس در این فصل بود و کاملا بر بازی مسلط بودند و در بحث مالکیت توپ عالی بودند.

روزنامه گل

محمد نصرتی مدافع سابق پرسپولیس در مورد بازی این تیم مقابل صنعت نفت آبادان گفت: پرسپولیس در این دیدار خیلی خوب بازی کرد و به نظرم یکی از بهترین بازیهای پرسپولیس در این فصل بود و کاملا بر بازی مسلط بودند و در بحث مالکیت توپ عالی بودند. پرسپولیس در این دیدار خیلی کم به حریف موقعیت داد و صنعت نفت فقط یک فرصت داشت که حامد لک عالی واکنش نشان داد. صنعت نفت هم به دلیل علاقه زیاد منصوریان به کی روش در این بازی کی روشی بازی کرد و فقط دفاع می‌کرد و منتظر ضد حمله بود.

وی ادامه داد: منصوریان بعد از بازی اعلام کرد که گل پرسپولیس شانسی بود اما اصلا اینطوری نبود و اتفاقا باید 3-4 گل دیگر می‌زدیم. البته گل سالم هم زدیم که قبول نکردند و دیگر باید چکار می‌کردیم؟

مدافع سابق پرسپولیس افزود: امروز باید به مصاف نفت مسجد سلیمان برویم. این تیم درگیر یک سری مسائل مالی است و بازی هم در تهران است و پرسپولیس می‌تواند ببرد و به راحتی به کورس قهرمانی برگردد و امسال هم مدعی اصلی قهرمانی باشد. این بازی قبل از دربی است اما پرسپولیس نباید بازی با نفت مسجد سلیمان را فدای دربی کند و اتفاقا باید با قدرت بازی کند و ببرد و با آمادگی بالا و روحیه خوب برای دربی آماده شود.

او ادامه داد: تماشاگران بعد از حدود دو سال به استادیوم آمدند و خیلی کمک کردند چون باعث روحیه و انگیزه مضاعف به بازیکنان شدند. شخصا از حضور هواداران در استادیوم خیلی خوشحال شدم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

نصرتی در پایان گفت: به نظرم اگر پرسپولیس تقویت شود و از همین بازیکنان تاجیکی که گرفته بتواند استفاده کند و یک مهاجم با استانداردهای بین المللی هم جذب کند کاندید اصلی قهرمانی در این فصل است و می‌تواند ششمین قهرمانی متوالی اش را جشن بگیرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها