48276
توخل: فکر نمی‌کردم برابر یونایتد امتیاز از دست دهیم
08 آذر 1400 10:56
سرمربی تیم چلسی عنوان کرد قبل از بازی تصور نمی‌کرد برابر یونایتد امتیاز از دست دهد.

روزنامه گل

به نقل از ساکرنت، در حساس‌ترین دیدار هفته در لیگ برتر انگلیس دو تیم مدعی چلسی و منچستریونایتد برابر هم به میدان رفتند و نکته جالب در این دیدار نیمکت نشینی کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی بود. با وجود میدان‌داری چلسی و موقعیت‌هایی که این تیم از دست داد، بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

توماس توخل بعد از این دیدار گفت: قبل از بازی تصور این که در چنین مسابقه‌ای امتیاز از دست بدهیم، سخت بود چون بهترین تیم بودیم، ریتم را تنظیم کردیم، شدت بازی را کنترل کردیم وهنگام عقب افتادن خیلی سریع به بازی برگشتیم اما برای نتیجه متاسف نیستیم. این در فوتبال اتفاق می‌افتد و ما آن را می‌دانیم. هیچ کاری نمی‌توانید در مورد آن انجام دهید. بعد از بازی از تیمم به خاطر فوتبال خوب تمجید کردم. من از نحوه بازی، روحیه، شدت و میل به تغییر نتیجه در تیمم راضی هستم. ما یک تیم خوب داریم که تماشای آن لذت بخش است و تمرین کردن آن برای من لذت بخش است.

او در ادامه گفت:‌ موقعیت‌هایی ایجاد کردیم، در محوطه جریمه بی‌دقت بودیم. ما تمام تلاش خود را کردیم و تماشاگران آن را دیدند. شاید هنوز به اندازه کافی رشد نکرده‌ایم. ما می‌خواستیم سطح حملات را در نیمه دوم افزایش دهیم. در اواخر بازی هرگز تمرکز خود را از دست ندادیم و این همان چیزی بود که از شاگردانم خواستم.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها