ناراحتی هواداران را درک می‌کنیم
48059
بزرگ: مقابل استقلال مساوی هم به دردمان نمی‌خورد
06 آذر 1400 16:36
مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بر این عقیده است که در بازی هفته هفتم تیمش برابر استقلال تهران، حتی کسب نتیجه تساوی هم به درد شاگردان منصوریان نمی‌خورد.

روزنامه گل

شروین بزرگ درباره شکست تیمش برابر پرسپولیس گفت: ما در این بازی قصد استفاده از دو پلن را داشتیم و قرار بود تا دقیقه 75 مالکیت توپ را به پرسپولیس بدهیم. اتفاقاً خوب هم دوام آوردیم، ولی متأسفانه گل بدی خوردیم. ما در مجموع غیر از ضربه مهدی عبدی که از خط عبور کرد موقعیت خاصی به حریف ندادیم و می‌توانستیم از این بازی امتیاز بگیریم که متأسفانه اینطور نشد. حالا امیدواریم که این باخت را در بازی با استقلال جبران کنیم.

وی در مورد دیدار شاگردان منصوریان مقابل استقلال آنهم در حالی که آبی‌پوشان در سه بازی گذشته موفق به کسب سه امتیاز نشده‌اند، تصریح کرد: استقلال تیم قابل احترامی است، ولی ما باید روی شرایط تیمی خودمان تمرکز کنیم. بازی ساده‌ای در پیش نداریم، ولی میزبان هستیم و باید سه امتیاز را بگیریم. ما باید طلسم نبردن در بازی‌های خانگی را بشکنیم. شرایط صنعت نفت طوری است که در این بازی حتی مساوی هم به دردمان نمی‌خورد. اگر در این بازی نتیجه نگیریم و تیم‌های پایین جدول نتیجه بگیرند کارمان سخت می‌شود.

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان راجع به ناراحتی هواداران این تیم از نتایج ضعیف زردپوشان آبادانی اظهار داشت: ما ناراحتی آنها را درک می‌کنیم و می‌دانیم که تا الان نتایج خوبی نگرفته‌ایم. مطمئناً تمام هدف کادر فنی و بازیکنان این است که در بازی‌های بعدی بهترین عملکرد را داشته باشیم.

#صنعت نفت آبادان #لیگ بیست و یکم #لیگ برتر
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها