48058
سرپرست باشگاه نفت مسجدسلیمان: کسی داور را تهدید نکرد
06 آذر 1400 16:32
سرپرست باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت که در دیدار نفتی‌ها مقابل مس رفسنجان، کسی داور را تهدید نکرده است.

روزنامه گل

ابوذر شجاعی درباره وضعیت تیم نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: 30 درصد از قرارداد اعضای تیم را پرداخت کرده‌ایم و بازیکنان، آماده دیدار با پرسپولیس هستند. آنها امشب (شنبه) برای این مسابقه به تهران سفر می‌کنند و امیدوارم نتیجه خوبی در این بازی به دست بیاوریم. موضوعات مختلف از جمله موارد اجرایی را هم پیگیری می‌کنیم.

وی در مورد اعتراض شدید نفتی‌ها به قضاوت داوران در دو هفته گذشته لیگ برتر تصریح کرد: ما بابت اشتباهات داوری مشکل داشتیم و به این موضوع اعتراض کردیم. باشگاه نفت درخواست بخشش محرومیت فراز کمالوند را ارائه کرد تا او بتواند روی نیمکت نفت بنشیند. اعتراض خود را بابت اشتباهات داوری به فدراسیون و سازمان لیگ ارسال کردیم و فقط می‌خواهیم حق‌مان را بدهند.

سرپرست باشگاه نفت مسجدسلیمان راجع به جنجال دیدار شاگردان کمالوند مقابل مس رفسنجان و اینکه گفته شد داور مسابقه تهدید به مرگ شده است، به تسنیم گفت: کسی داور را تهدید نکرد و چنین اتفاقی رخ نداد، اما زمانی که اشتباهات داوری رخ می‌دهد، تنش هم در پی دارد. پنالتی مس مشکوک بود و پنالتی سالم ما هم اعلام نشد.

شجاعی درباره اظهارات یکی از مدیران پیشین باشگاه نفت و احتمال حذف زردپوشان MIS از لیگ برتر به دلیل اشکالات ساختاری خاطرنشان کرد: موضوع خاصی نیست و نمی‌خواهم به آن بپردازم. اعضای فعلی هیئت مدیره، کار خود را به صورت رسمی پیش می‌برند و هیچ مشکلی وجود ندارد

#نفت مسجدسلیمان #سرپرست مدیرعاملی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها