پرسپولیس نیم‌فصل تقویت می‌شود
48024
یک مهاجم و یک بازی‌ساز رزرو شده‌اند!
06 آذر 1400 13:26
پرسپولیس بعدازاینکه شهریار مغانلو را از دست داد در فرصت کمی که داشت  نتوانست مهاجم خوبی را جذب کند.

روزنامه گل

بعدازآن هم که به خاطره بدهی به کالدرون پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس بسته شد تا پرسپولیس نتواند بازیکن خارجی درجه اول برای خط حمله خود جذب کند.با شروع لیگ مشخص شد پرسپولیس در خط حمله لنگ می‌زند و علیرغم اینکه عبدی ، آل کثیر و حتی حامد پاک‌دل در 6 بازی قبلی گلزنی کردند بازهم انتظارات را برآورده نکردند و بسیار نوسان داشتند. برای همین پرسپولیس در خط حمله به یک مهاجم خوب و شش‌دانگ نیاز مبرم دارد. البته پرسپولیس بعد از رفتن احمد نورالهی به یک بازی‌ساز و پلی میکر هم در میانه زمین احتیاج دارد تا مهاجمان را به‌خوبی تغذیه کند اما همان‌طور که گفتیم پرسپولیس با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتش نمی‌تواند فعلاً بازیکنی جذب کند.

در همین راستا، براساس شنیده‌ها پرسپولیس پول کالدرون را به‌حساب او واریز کرده و قرار است در همین روزها تمام پول به حسابش بنشیند تا پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز شود.

برای همین شنیده می‌شود با توجه به نیاز مبرم پرسپولیس به یک مهاجم و نیز یک هافبک بازی‌ساز، سرمربی این تیم می‌خواهد در نیم‌فصل در این دوپست بازیکن خارجی طراز اول جذب کند و در همین رابطه چند نفر هم زیرنظر قرار گرفته و در ذهن خودشان رزرو کرده اند.

گفتنی است یحیی گل محمدی در حال حاضر لیستی به باشگاه نداده است و فقط منتظر است ابتدا پنجره باز شود تا در وهله اول از بازیکنان تاجیک استفاده کند و سپس برای نیم‌فصل بر اساس نیازهایش در دو پستی که گفتیم بازیکن جذب کند.

#پرسپولیس #یحیی گل محمدی #حميد مطهري #ترانسفر
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها