48018
وضعیت ساروی در مرحله نهایی لیگ مشخص شد
06 آذر 1400 12:29
سرمربی تیم کشتی فرنگی فولادین ذوب آمل گفت: باتوجه به چرخه انتخابی اعلام شده همه این فرصت را دارند تا خود را برای رسیدن به دوبنده ملی نشان دهند.

روزنامه گل

حسن حسین‌زاده درباره وضعیت تیم فولادین ذوب آمل برای حضور در مرحله نیمه‌نهایی و فینال لیگ کشتی فرنگی، عنوان کرد: ما تمرینات را شروع کرده‌ایم و در آمل چند روزی اردو داریم. قرار است 2 روز قبل از شروع مسابقات مرحله نیمه‌نهایی که در سالن 12 هزارنفری آزادی برگزار می‌شود، اردویی در تهران داشته باشیم.

سرمربی تیم کشتی فرنگی فولادین ذوب آمل، ادامه داد: حریفان مهره‌چینی می‌کنند اما ما با همان کشتی‌گیران خودمان برای مرحله بعد آماده می‌شویم. بچه‌های ما باانگیزه هستند و شرایط خوبی دارند. همچنین 25 درصد قرارداد کشتی‌گیران پرداخت شده که که امیدوارم در مرحله نیمه‌نهایی کشتی‌های خوبی به نمایش بگذارند.

وی در خصوص استفاده از هادی ساروی در مرحله نیمه‌نهایی، گفت: او تمرینات را دیر شروع کرد و به آمادگی لازم برای حضور در لیگ نرسیده است به همین دلیل احتمالا از هادی در مرحله نیمه‌نهایی استفاده نمی‌کنیم، البته قرارداد او پرداخت می‌شود چون ساروی کشتی‌گیر بااخلاقی است، مدال جهانی گرفته و برای شهر و کشورش افتخارآفرین بوده است. او در خدمت تیم است اما از نظر وزنی نمی‌توانیم از ساروی استفاده کنیم چرا که تازه یک هفته است که تمریناتش را شروع کرده است.

حسین‌زاده در ادامه این مصاحبه درباره چرخه انتخابی اعلام شده از سوی محمد بنا، خاطرنشان کرد: در چرخه باید قهرمانان المپیک و جهانی را ویژه دید که همین اتفاق افتاده است. نمی‌توان از این قهرمانان در همه چرخه استفاده کرد. با توجه به مسابقاتی که تعریف شده همه آنهایی که می‌خواهند خود را نشان دهند می‌توانند در رقابت‌هایی که اعلام شده شرکت کنند. اگر کشتی‌گیری بگوید جا مانده اینها بهانه است. در کشتی باید حق را گرفت و اگر کشتی‌گیری جسارت داشته باشد و فن بزند مطمئن باشید مربی او را انتخاب می‌کند.

رقابت‌های مرحله نیمه‌نهایی کشتی فرنگی صبح روز 16 آذرماه و رقابت‌های رده بندی و فینال بعداز ظهر همان روز در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها