حق ما بود مثل استقلال و پرسپولیس در حضور هوادارانمان بازی کنیم
47973
رزاق‌پور: تراکتور با سولدو نظم و دیسیپلین خاصی پیدا کرده است
06 آذر 1400 11:18
مدافع چپ تیم فوتبال تراکتور در مورد برتری مقابل پدیده و شرایط این تیم صحبت کرد.

روزنامه گل

ابوالفضل رزاق‌پور در خصوص برتری تراکتور مقابل پدیده در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خیلی سختی مقابل پدیده داشتیم و این تیم برخلاف نتایجی که گرفته تیم بسیار خوب و با کیفیتی است و برتری مقابل آنها اصلاً کار راحتی نبود ولی ما به این سه امتیاز نیاز داشتیم و به زمین رفته بودیم تا هر طور که ممکن است برنده از بازی خارج شویم و همه هم و غم‌مان گرفتن امتیاز کامل این بازی بود تا شرایطمان در جدول و از لحاظ امتیازی کمی بهتر شود.

وی افزود: در این بازی یک گل به ثمر رساندیم و می‌توانستیم به گل‌های بیشتری هم دست پیدا کنیم ولی در استفاده از موقعیت‌ها دقت کافی را به خرج ندادیم. به هر حال مهم سه امتیاز این بازی بود که خوشبختانه به دست آوردیم و امیدوارم این پیش زمینه بردهای بعدی باشد.

مدافع تراکتور در مورد کار زیر نظر سولدو گفت: خوشبختانه از وقتی آقای سولدو به تیم ما آمده یک نظم و دیسیپلین خاصی در تیم و در تمرینات حاکم شده و تاثیر آن را در بازی تیم هم مشاهده می‌کنید و در این دو بازی کیفیت بازی تراکتور به طور قابل توجهی بالا رفته است و این اتفاق خوبی است که تیم خوشبختانه شرایط خوبی پیدا کرده و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

رزاق‌پور در مورد تغییرات مدیریتی تراکتور هم توضیح داد: آقای سهرابی پیش از این هم مدیریت مجموعه تراکتور را بر عهده داشتند و در زمان ایشان بود که تراکتور قهرمان جام حذفی شد. ایشان با جو تیم و باشگاه آشنایی کامل دارند و از مدیران خوب و موفق فوتبال ما هستند و امیدوارم حضورشان منشاء خیر و برکت برای تیم باشد.

وی در مورد دیدار هفته آینده با فولاد خوزستان در اهواز گفت: ما در این فصل بازی آسان نداریم و همه بازی‌ها سخت است و فولاد هم از تیم‌های خوب فوتبال ایران است که بعد از بازگشت جواد نکونام و با توجه به شناختی که از این تیم دارد شرایط خوبی پیدا کرده ولی ما به دنبال تداوم روند پیروزی‌هایمان هستیم و امیدوارم دومین برد پیاپی را هم بدست بیاوریم.

مدافع تراکتور در مورد اینکه تاکنون تنها به هواداران استقلال و پرسپولیس اجازه حضور در ورزشگاه را دادند خاطرنشان کرد: اینکه تماشاگران به ورزشگاه برگشته‌اند اتفاق خوبی است ولی خب مسئولان فدراسیون باید در این موارد عدالت را رعایت کنند و نباید این آزادسازی مختص دو تیم تهرانی باشد و خیلی از تیم‌های شهرستانی مثل ما هم هواداران پرشوری دارند که دوست دارند به تشویق تیم‌‌شان بیایند. تیمی مثل تراکتور نصف قدرتش را از هوادارانش می‌گیرد و در این بازی برای مثال که میزبان بودیم می‌توانستند حضور داشته باشند و به ما کمک کنند. امیدوارم از دیدارهای بعدی در حضور پرشورها بازی کنیم.

رزاق پور در پایان با اشاره به وضعیت ماشین سازی توضیح داد: واقعاً برای ماشین سازی ناراحتم. من دوران کوتاهی آنجا بودم که خاطرات خوشی داشتم و شاید وضعیت تیم خوب نبود ولی از لحاظ فردی برایم خوب بود و باعث پیشرفتم شد. ماشین سازی تا زمانی که زیر نظر آقای زنوزی بود وضعش خیلی بهتر بود ولی حالا ظاهراً به حال خودش رها شده است و حیف این تیم قدیمی است که به این حال و روز بیافتد و امیدوارم مسئولان فکری به حالش کنند.

#تراکتور
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها