47930
بازگشت موفقیت آمیز کمال کامیابی نیا
05 آذر 1400 19:52
بازگشت موفقیت آمیز شماره ۱۱ پرسپولیس، اتفاق ویژه ای برای سرخ ها در دیدار با نفت آبادان بود

روزنامه گل

یکی از اتفاقات خوب دیدار مقابل نفت آبادان از نگاه هواداران پرسپولیس، حضور موفقیت آمیز کمال کامیابی نیا در ترکیب بود.

پرسپولیس در حالی روز چهارشنبه موفق به شکست نفت آبادان در ورزشگاه آزادی شد که کنار کسب این پیروزی و حضور هوادارانش در ورزشگاه، بازگشت کمال کامیابی نیا به زمین نیز اتفاق خاصی بود.

دایی کمال هواداران پرسپولیس به واسطه مصدومیت احسان پهلوان وارد زمین شد و در 64 دقیقه ای که در زمین حضور داشت آن قدر خوب ظاهر شد تا خیال هواداران پرسپولیس را تا حد زیادی راحت کند. هرچند این بازیکن با تجربه هنوز از روزهای اوجش به دور است اما همین میزان آمادگی او برای پرسپولیس نیز کاملا مثمر ثمر به نظر می رسد.

بسیاری از تحلیل گران فوتبال معتقدند تغییر نوع بازی نوراللهی و تبدیل شدن او از یک هافبک مخرب و کاملا تدافعی به هافبکی گلزن و شوت زن که به دروازه حریف نزدیک می شود، به خاطر حضور یک کمال کامیابی نیای آماده در پرسپولیس بود که تمام جنگ های میانه میدان را انجام می داد تا نوراللهی با خیالی راحت و آسوده به فکر پیشروی در زمین حریف باشد.

جالب این که در بازی با نفت آبادان تنها 64 دقیقه برای کامیابی نیای نیمه آماده کافی بود تا میلاد سرلک برای پرسپولیس گلزنی کند و همین موضع باعث می شود تا حتی منتقدان این بازیکن نیز نتوانند تاثیر گذاری فوق العاده اش را در ترکیب پرسپولیس نادیده بگیرند. در واقع دقیقا همان سناریو نوراللهی برای میلاد سرلک هم رقم خورد.

به هر روی باید دید در ادامه راه خط میانی پرسپولیس چه وضعیتی پیدا خواهد کرد و کامیابی نیا در ترکیب اصلی بازی می کند یا باز هم قرار است شاهد حضور نفراتی چون احسان پهلوان و رضا اسدی در ترکیب اصلی پرسپولیس و این منطقه از زمین باشیم.

#کمال کامیابی نیا #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها