پنهان شدن پشت داستان ژستد و یامگا
47883
هفته بعد چی آقای مجیدی؟
05 آذر 1400 16:03
یا استقلال برنده می‌شود که در این صورت تدابیر کادرفنی به ثمر نشسته و یا استقلال امتیاز از دست می‌دهد که لابد از یک بهانه دیگر رونمایی خواهد شد

روزنامه گل

روزنامه گل- این هفته هم فرهاد مجیدی بهانه مطلوبش را گیر آورد و توقف استقلال برابر گل‌گهر سیرجان را با غیبت دو بازیکن خارجی‌اش در ترکیب رفع و رجوع کرد. مسلما اتفاقی که در این مسابقه رخ داد، بسیار آماتور بود. اگر کوین یامگا و رودی ژستد شرایط لازم برای بازی را نداشتند، از ابتدای فصل باید جلوی حضورشان در مسابقات گرفته می‌شد. اگر هم آنها مشکل غیرقابل حلی نداشتند، طبیعتا باید برابر گل‌گهر به میدان می‌رفتند. همه اینها را قبول داریم، اما واقعا مشکل استقلال فراتر از اینهاست. پنهان شدن پشت غیبت این دو بازیکن، تنها آدرس غلط دادن است. حتی گروه زیادی از هواداران متعصب استقلال هم تایید می‌کنند که این تیم برابر گل‌گهر نمایشی ضعیف و کسالت‌آور داشت. چنین بازی ضعیفی، حتما نیاز به بررسی‌های عمیق‌تر دارد.

فرهاد مجیدی بعد از تساوی برابر فجرسپاسی به حضور تماشاگران غیرمجاز در ورزشگاه حافظیه گیر داد. او بعد از تساوی مقابل نساجی، آن هم در شرایطی که تیم حریف سرمربی و کاپیتانش را کنار خودش نمی‌دید، از داوری علیرضا فغانی ایراد گرفت. هیچ کارشناسی در سراسر جهان پیدا نمی‌شد که آن صحنه برخورد توپ به دست را پنالتی تشخیص بدهد، اما مجیدی پشت همان سنگر گرفت و وانمود کرد حق تیمش خورده شده است. بعد از تساوی برابر گل‌گهر هم نوبت به گلایه از محرومیت خارجی‌ها رسید. پس کی و چه زمان قرار است در پایان مسابقات استقلال شنونده حرف‌های فنی باشیم؟

این هفته هم گذشت و رفت و فرهاد مجیدی باید تیمش را برای مسابقه روز دوشنبه برابر نفت آبادان آماده کند. موضوع از دو حالت خارج نیست؛ یا استقلال برنده می‌شود که در این صورت تدابیر کادرفنی به ثمر نشسته و یا استقلال امتیاز از دست می‌دهد که لابد از یک بهانه دیگر رونمایی خواهد شد. آقای مجیدی به داد تیمت برس، تا خیلی دیر نشده!


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها