47845
بادامکی: شکست صنعت نفت، اعتمادبه‌نفس پرسپولیس را افزایش داد
05 آذر 1400 11:29
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است غلبه بر صنعت نفت، کمک زیادی به سرخپوشان کرد تا اعتمادبه‌نفس خود را افزایش دهند.

روزنامه گل

حسین بادامکی درباره برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: پرسپولیس در نیمه نخست عملکرد خوبی داشت، اما در نیمه دوم بهتر بازی کرد و فرصت‌های گلزنی خوبی به دست آورد. خدا را شکر یکی از این فرصت‌ها هم تبدیل به گل شد و پرسپولیس به سه امتیاز بازی رسید.

شکست صنعت نفت، اعتمادبه‌نفس پرسپولیسی‌ها را افزایش داد
وی در پاسخ به این پرسش که آیا سرخپوشان عملکرد خوبی مقابل شاگردان علیرضا منصوریان ارائه کردند یا خیر، تصریح کرد: انتظارات از پرسپولیس خیلی بالاست و وقتی این تیم در یک بازی هم پیروز می‌شود، همه به دنبال نمایش زیبا هستند. پرسپولیس در سه بازی پیروز نشد و تیم تحت فشار بود. پیروزی مقابل صنعت نفت از لحاظ روحی کمک زیادی به پرسپولیس کرد و اعتمادبه‌نفس بازیکنان داد.

باید درباره خط دفاعی پرسپولیس صبور باشیم
پیشکسوت پرسپولیس در مورد خط دفاعی این تیم به تسنیم گفت: وقتی تیم گل نخورده است، یعنی مدافعان عملکرد خوبی داشته‌اند. هماهنگی، مهمترین نقش را در خط دفاعی ایفا می‌کند و علی نعمتی و فرشاد فرجی اخیراً کنار هم به میدان می‌روند. باید صبر خود را درباره خط دفاعی بالا ببریم و به مدافعان زمان بدهیم.

حضور سیدجلال کمک زیادی به پرسپولیس می‌کند
بادامکی در مورد اینکه به نظر می‌رسید غیبت سیدجلال حسینی مقابل صنعت نفت به چشم نمی‌آمد، خاطرنشان کرد: حسینی کاپیتان پرسپولیس است و بر شرایط روانی و وزن تیم تأثیر می‌گذارد. حضور او در زمین کمک زیادی به پرسپولیس می‌کند، اما بازیکنان جدید پرسپولیس هم شرایط خوبی دارند و باید به آنها زمان بدهیم.

سپاهان و استقلال با مشکلات پرسپولیس روبه‌رو نیستند
وی درباره رقابت پرسپولیس برای کسب مقام قهرمانی با مدعیانی چون استقلال و سپاهان بیان کرد: پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است و امسال رقابت جذابی با سایر تیم‌ها دارد. سپاهان و استقلال با مشکلات پرسپولیس روبه‌رو نیستند و نفرات خوبی در اختیار دارند. در شأن باشگاه پرسپولیس نیست که درگیر انتخاب مدیرعامل باشد و مشکلات مدیریتی بر عملکرد فنی پرسپولیس تأثیر می‌گذارد.

#پرسپولیس #پیشکسوت پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها