همین هواداران برای «هیچ» بلیت خریدند
47806
جبران پول کالدرون، از جیب مردم!
04 آذر 1400 14:38
هواداران پرسپولیس در حالی دیروز بعد از دو سال فرصت حضور دوباره در ورزشگاه و تماشای مسابقه تیم‌شان را پیدا کردند که تعیین قیمت‌های بالا برای بلیت ورود به ورزشگاه آزادی در بازی با نفت آبادان خیلی از آنها را غافلگیر کرده بود.

روزنامه گل

براساس اعلام باشگاه، بلیتهای مسابقه امروز در 3 سطح 50، 80و 100 هزار تومانی به فروش رسید؛ هرچند بعدا تخفیف سی درصدی به آن تعلق گرفت. این رقم بالا، بحث‌های زیادی را در فضای مجازی به‌وجود آورده و خیلی‌ها از آن انتقاد کرده‌اند، اما در عین حال مجید صدری، سرپرست باشگاه می‌گوید با توجه به تورم موجود و سایر قیمت‌ها، بلیت 100 هزار تومانی خیلی هم گران نیست!

گفتن ندارد که بخشی از تماشاگران فوتبال از اقشار ضعیف‌تر جامعه هستند و حق نیست که آنها برای دیدار دوباره با تیم‌شان بعد از این همه دوری، چنین تحت‌فشار قرار بگیرند. بخشی از همین هواداران در دوران کرونا با فلسفه حمایت از تیم‌شان در طرح عجیب خرید بلیت مجازی از سوی باشگاه شرکت کردند و برای «هیچ» پول دادند. حالا چرا همین آدم‌های وفادار باید چنین هزینه سنگینی برای حضور دوباره در ورزشگاه بپردازند؟ شاید هم مدیران پرسپولیس قصد دارند هزینه سوءمدیریت در داستان گابریل کالدرون و بدهی سنگین و کاذب باشگاه را از جیب مردم تامین کنند! کاش اینطور نباشد!

#کالدرون #پرسپولیس #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها