47799
مشکل تیم بارسلونا از زبان ژاوی
04 آذر 1400 12:46
سرمربی بارسلونا پس از تساوی مقابل بنفیکا از علت تساوی در این بازی صحبت کرد و به تمجید از دمبله پرداخت.

روزنامه گل

شب گذشته تیم فوتبال بارسلونا مقابل بنفیکا هر چه تلاش کرد به در بسته خورد و نتوانست 3 امتیاز بازی را بدست آورد. آنها به تساوی بدون گل رضایت دادند و برای صعود باید کاری سخت به ثبت رسانند.

بارسلونا برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا باید امیدوار باشد که یا دیناموکیف مقابل بنفیکا به برتری دست یابد و یا اینکه آبی‌اناری‌ها در آلیانس‌آره‌نا بایرن مونیخ را شکست دهند.

ژاوی در خصوص تساوی مقابل بنفیکا گفت: ما هنوز یک بازی داریم و به مونیخ سفر خواهیم کرد که در این بازی پیروز شویم. ما بارساییم و برای پیروزی به مونیخ سفر خواهیم کرد. همه چیز به ما وابسته است که چقدر ثبات داریم و چقدر احساس مسئولیت می‌کنیم. من از عملکرد بازیکنان در بازی امروز راضی هستم و ما نشان دادیم که می‌توانیم نمایش خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: به نظرم این بارسایی است که ما می‌خواهیم. آنها با ایده بازی کردند و مشخصا باید موثرتر در حملات ظاهر شوند. در این 2 بازی ما یک گل زدیم که آن هم با پنالتی به ثمر رسید. پس بنابراین باید اثرگذارتر ظاهر شویم و ناراحت کننده است که نمی‌توانیم گل به ثمر رسانیم.

ژاوی در خصوص عملکرد دمبله که پس از مدت‌ها به ترکیب بارسا بازگشت نیز صحبت کرد و گفت: ریتم بازی با حضور تغییر کرد و مایه ناراحتی است که موقعیت‌هایی که او ایجاد کرد به گل بدل نشد. او بازیکنی است که تفاوت‌ها را رقم خواهد زد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها