47715
سولدو: تنش های زیادی در بازی بود که نباید ایجاد می شد/ بازیکنانی بیرون هستند که نمی توانند به ما کمک کنند
03 آذر 1400 17:50
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: قبل از بازی به بازیکنان گفته بودم این مسابقه برای ما اهمیت زیادی دارد، چون مسیر تیم را مشخص خواهد کرد.

روزنامه گل

زوانیمیر سولدو پس از دیدار تیم‌های فوتبال تراکتور و پدیده از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: این مسابقه برای ما بسیار سخت بود. قبل از بازی به بازیکنان گفته بودم این مسابقه برای ما اهمیت زیادی دارد، چون مسیر تیم را مشخص خواهد کرد. از بازیکنان تشکر می‌کنم و به آنها تبریک می‌گویم که توانستند 3 امتیاز را کسب کنند.

وی ادامه داد: تنش‌های زیادی وجود داشت که به نظرم نباید ایجاد می‌شد. این برد اعتماد به نفس خوبی به بازیکنان می‌دهد تا بهتر راه خود را ادامه دهند. کار زیادی داریم و باید کار کنیم تا به حد مطلوب خود برسیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور خاطرنشان کرد: شناخت من کم نبود، چون هموطنان زیادی از من در ایران کار کرده بودند. سوالات زیادی از آنها پرسیدم و اطلاعات خوبی جمع کرده بودم. می‌دانم که تعداد زیادی از بازیکنان خوب تراکتور از این تیم جدا شده‌اند و در مرحله آماده‌سازی مربیان تغییر کردند و مشکلاتی ایجاد شد. در مدتی که من اینجا هستم باید کار کنم که تیم از نظر بدنی و فنی برای مسابقات آماده شود. خوشحالم که بازیکنان آمادگی و اعتماد به نفس خوبی دارند و می ‌خواهند کاری کنند که مشکلات تمام شود.

سولدو در مورد عقب‌نشینی تیمش پس از گلی که به ثمر رساند، گفت: تیم از نظر بدنی خوب آماده نشده است و آمادگی بازی در 90 دقیقه را ندارد. سرعت تیم باید بیشتر شود و رو به جلو بازی کند. دوست دارم که بازیکنان در درگیری ها شرکت کند. باید بازی هجومی خوبی را برای تیم آماده کنیم. شاید نفراتی اضافه شوند. عقب‌نشینی تیم دستور ما نبود، بلکه می‌خواستیم آنها را به جلو بکشیم تا به گل‌های بعدی برسیم.

وی درمورد عملکرد بازیکنان و احتمال تقویت تیم در ادامه راه، اظهار داشت: بازیکنانی بیرون هستند که در حدی نیستند که بتوانند به ما کمک کنند. مجبور هستیم صبر کنیم تا بازیکنی را انتخاب کنیم که بتواند به ما کمک کند. در خط میانی و جلو احتمالاً به بازیکن نیاز خواهیم داشت.

#سولدو سرمربی تراکتور #تراکتور
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها