هواداران برگ برنده پرسپولیس هستند
47678
درخشان: با پیروزی مقابل نفت به کورس قهرمانی برمی‌گردیم
03 آذر 1400 14:55
آرش جعفری - سرمربی سابق پرسپولیس عقیده دارد مقابل شاگردان یحیی گل محمدی مقابل نفت آبادان باید پیروز شوند تا به کورس قهرمانی برگردند. حمید درخشان می‌گوید نفت تیم خوبی است اما پرسپولیس نیاز مبرمی به 3 امتیاز بازی دارد. برایِ همین بازیکنان باید سنگ تمام بگذارند تا برنده این بازی باشند. درخشان به حضور تماشاگران هم اشاره دارد و می‌گوید حضور آن‌ها به تیم او بازیکنان انگیزه می‌دهد و به نوعی برگ برنده پرسپولیس هستند.

روزنامه گل

بازی با نفت آبادان را چطور می‌بینید ؟

پرسپولیس امروز بازی راحتی ندارد. نفت در جدول شرایط خوبی ندارد برای همین می‌خواهد در تهران از پرسپولیس امتیاز بگیرد تا به اوضاعش سروسامان دهد. اما در آن سوی میدان هم پرسپولیس از دو بازی قبلی خود نتیجه لازم را نگرفته است برای همین باید حتماً در این بازی برنده شود. من عقیده دارم یحیی باید با تمام قوا تیمش را برای بازی نفت آبادان راهی زمین کند.

یکی از مشکلات عدم نتیجه‌گیری در این دیدارها هماهنگ نشدن بازیکنان جدید است و به قولی هنوز انتظارات ر ا برآورده نکردند؟

من فکر می‌کنم بعد از 6 هفته بازیکنان جدید باید دیگر به تیم کمک کنند. پرسپولیس باید خودش را به صدر جدول برساند برای همین بازیکنان جدید باید بیشتر از قبل تلاش کنند تا جبران مافات کرده باشند.

نفت آبادان می‌تواند در تهران یقه پرسپولیس را بگیرد ؟

نفت شرایط خوبی در جدول ندارد. ولی همیشه مقابل پرسپولیس انگیزه فراوانی دارند. آن‌ها می‌آیند تا در تهران با برنده شوند. همین کار را سخت می‌کند. اما با تمام این اوصاف پرسپولیس هم تیمی نیست که راحت باج دهد. من فکر می‌کنم چون هر دوتیم به 3 امتیاز این دیدار احتیاج دارند، بازی قشنگی خواهند داشت.

پرسپولیس بعد از مدت‌ها مقابل تماشاگران بازی خواهد کرد حضور تماشاگران چقدر تأثیر خواهد داشت ؟

ابتدا باید بگویم اینکه بعد از مدت‌ها تماشاگران به ورزشگاه می‌آیند خیلی خوب است. پرسپولیس با حضور تماشاگران مطمنا انگیزه مضاعف می‌گیرد و می‌تواند جبران مافات کند و با یکی بازی خوب حریف خود را شکست دهد.

اما رقم بلیت برای این دیدار خیلی بالا است و تماشاگران باید 70 هزار تومان پرداخت کنند شما فکر نمی‌کنید این رقم بالاست ؟

ببینید بالاخره باشگاه باید از یکجا درآمدزایی را شروع کند. این روزها با توجه به گرانی اجناس و ونیز وضعیت اقتصادی دیگر 70 هزار تومان پولی نیست . الان قیمت همه‌چیز گران و دو برابر شده بنابراین فکر نمی‌کنم رقم بالایی برای دیدن یک بازی باشد.

اشاره به این داشتید که پرسپولیس باید دیگر برنده شود چون به 3 امتیاز این دیدار نیاز دارد آیا فکر نمی‌کنید سرمربی تیم باید ترکیب تیمش را برای بردن عوض کند ؟

ببینید من فکر می‌کنم سرمربی تیم دیگر بعد از 5 بازی باید دیگر ترکیب تیمش را شناخته باشد. درثانی سرمربی تیم باید بر اساس تمرینات و بازیکنان محروم مصدوم و آن‌ها که آمادگی بازی دارند ترکیبش را بچیند برای همین هیچ‌کس بهتر از مربی نمی‌تواند در مورد ترکیب حرف بزند. اما با تمام این اوصاف من فکر م ینم یحیی ترکیبش را شناخته و فاصله زیادی بین بازیکنان ذخیره و فیکس نیست. برای همین پرسپولیس می‌تواند در تهران برنده از زمین خارج شود.

#حمید درخشان #پیشکسوت پرسپولیس #لیگ برتر #اختصاصی گل #آرش جعفری
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها