هواداران نگران صدرنشینی مقطعی برخی تیم‌ها نباشند
47676
شیری: به زودی جایگاه اصلی مان را پس می‌گیریم!
03 آذر 1400 14:42
سیدیاسر رضوی - پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر بیست و یکم در آزادی یک جدال مهم را در آزادی مقابل نفت آبادانی دارد که هدایت آن را یک استقلالی سابق یعنی علیرضا منصوریان برعهده دارد.

روزنامه گل

پرسپولیسی که در آزادی به چیزی جز برد مقابل حریف بحران زده آبادانی خودش که مشکلات مالی حسابی به آن‌ها فشار آورده، فکر نمی‌کند. آنهم مسابقه‌ای که قرار است بعد از نزدیک به دو سال سرخ‌ها بازی خودشان را مقابل هوادارانشان در آزادی برگزار کنند. اتفاقی که هرچند تعداد آن‌ها کم است اما از نظر مهدی شیری، مدافع راست سرخ‌ها یک اتفاق شیرین بوده که برای دیدن آن‌ها لحظه شماری می‌کنند و حسابی سر این مساله ذوق دارند. این اتفاق را مهدی شیری به فال نیک گرفته و با اشاره به حضور هواداران به عنوان یک امتیاز ویژه از تلاش برای خوشحال کردن آنها حرف به میان می‌آورد که می‌خواهند یک برد شیرین را برای بودن دوباره شان به آنها هدیه دهند.

بازی مهمی با نفت آبادان در آزادی دارید که قطعا کار شما مقابل این تیم هرچند که بحران مالی دارند، کار آسانی نخواهد بود.

قطعا همین طور است و می‌دانیم کار آسانی در آزادی نخواهیم داشت. هر تیمی که جلوی پرسپولیس قرار می‌گیرد هر مشکلی هم که داشته باشد کاملا آن را رها کرده و به چیزی جز یک نمایش عالی مقابل ما فکر نمی‌کند. نفت آبادان هم درست است که در نتیجه گیری نوسان داشته اما نشان داده تیم خوبی است اما به چیزی جز برد مقابل آن‌ها فکر نمی‌کنیم. به این سه امتیاز احتیاج داریم چون می‌خواهیم در چند بازی‌ای که قرار است در خانه میزبان باشیم، حداکثر امتیازات را به دست بیاوریم و صدر را از آن خودمان کنیم.

حتما خبر داری که این روزها پرسپولیس حسابی تحت فشار است که خوب نتیجه نگرفته و این تیم، تیم قهرمان سال‌های گذشته نیست. حتی هواداران بعضا از کلمه «بحران» در مورد این تیم حرف به میان می‌آورند.

به هرحال طبیعی است انتظار هواداران از تیمی همچون پرسپولیس که برای 5 سال پیاپی توانسته قدرت اول فوتبال ایران باشد و جام قهرمانی را به دست بیاورد، بالا بوده و این حقی بجاست. با این همه به نظرم هواداران ما باید همچنان تیم محبوب شان را حمایت کنند چون با قاطعیت می‌گویم هنوز هم این پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است و شک نکنید. شما اگر در سه فصل اخیر شروع‌های پرسپولیس را نگاه کنید ما شاید در شروع خوب امتیاز نگرفتیم اما در پایان لیگ جام قهرمانی را بالای سر بردیم. هدفگذاری ما انتهای لیگ و رسیدن به جام قهرمانی است و مرحله به مرحله کار را جلو می‌بریم. هرچند در چند هفته آن پرسپولیسی که خودمان و همه انتظار داشتند نبودیم و با بدشانسی مواجه شدیم اما شک نکنید آقا یحیی، کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس به چیزی جز ششمین قهرمانی متوالی فکر نمی‌کنیم.

یکی از اتفاقات خوب این بازی هم این است که قرار است بعد از نزدیک به دو فصل کار را جلوی هواداران خودتان در آزادی دنبال کنید.

واقعا نمی‌دانید چقدر دلتنگ حضورشان بودیم و واقعا همه ما از این بابت خوشحال هستیم. واقعا نبود هوادار در ورزشگاه آن هم برای تیمی مثل پرسپولیس که هوادارانش پشتوانه اصلی آن هستند، یک اتفاق تلخ بود و خوشحالیم که بعد از مدت‌ها آن‌ها را می‌بینیم. برای دیدن شان لحظه شماری می‌کنیم و امیدواریم با تلاش بچه‌ها که چیزی جز این نمی‌خواهند در این بازی برنده از زمین خارج شویم و بتوانیم دست پر و با لب خندان آن‌ها را روانه خانه هایشان کنیم. این پرسپولیس نیاز به حمایت دارد و حسابی روی این مساله همه کادرفنی و بازیکنان حساب باز کرده ایم. هنوز ابتدای لیگ هستیم و تیم‌ها شخصیت اصلی خودشان را پیدا نکرده‌اند و این یعنی هواداران ما نگران این صدرنشینی‌های مقطعی برخی تیم‌ها نباشند و به زودی آن را پس خواهیم گرفت.

#مهدی شیری #پرسپولیس #لیگ بیست و یکم #صنعت نفت آبادان #اختصاصی گل #سیدیاسر رضوی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها