مهمترین نکته این بازی ظهور یک دروازه‌بان جوان بود
47518
علی موسوی: هیچ تیمی جز سپاهان بازی ساز ندارد؛ حتی تیم ملی!
02 آذر 1400 14:08
  علی موسوی پیشکسوت استقلال می‌گوید حضور یک بازیساز در ترکیب آبی پوشان می‌‌تواند به عملکرد این تیم سروسامان بدهد. مشروح صحبت‌های موسوی با گل درباره وضعیت استقلال و عملکرد تیم در مصاف با نساجی را می‌خوانید:  

روزنامه گل

بازی مقابل نساجی چطور بود؟

بازی خوبی بود؛ هم هواداران داخل ورزشگاه و هم ما که در خانه بودیم لذت بردیم. خوشبختانه هیجان بازی، سرعت، درگیری بین بازیکنان و همچنین ایجاد موقعیت بین دو تیم بالا بود. هم ما و هم نساجی موقعیت‌هایی داشتیم‌ تا به‌ گل برسیم. در نیمه اول یامگا در چرخه رو به جلو کارایی لازم را نداشت، ضمن اینکه‌ تمام فشار نساجی از سمت دفاع راست ما و چپ‌ خودشان بود. نیمه دوم تغییرات مثبتی با آمدن وریا و ارسلان مطهری صورت گرفت، اما متأسفانه خیلی موقعیت از دست دادیم.

استقلال موقعیت‌های زیادی از دست داد.

بله، موقعیت‌های زیادی از دست دادیم که اگر گل اول را می‌زدیم به‌ گل‌های بعدی هم می‌توانستیم برسیم. البته حریف هم چند موقعیت برای رسیدن به‌ گل داشت. در مجموع بازی زیبایی بود، اما نکته مهم این‌ بود که دو امتیاز مهم را از دست دادیم در شرایطی که می‌شد با کسب امتیاز کامل به صدر جدول رسید.

مجیدی در این بازی هم به یک دروازه‌بان جوان اعتماد کرد.

یکی از نکات مثبت بازی ظهور یک دروازه‌بان جوان بود. رضایی توانست چند توپ را مهار کند و نشان داد آینده خوبی دارد. رضایی جوان است و باید با او کار کرد. باید با او صحبت کرد و خیلی چیزها را یاد داد تا رضایی پیشرفت کند و به نظرم می‌تواند در استقلال آینده خود را بسازد و به تیم ملی برسد.

بازگشت هواداران به ورزشگاه هم مورد توجه بود.

هر چند تماشاگران پروتکل‌های بهداشتی را خیلی خوب رعایت نکرده بودند، اما حضورشان در استادیوم اتفاق خوبی بود. امیدوارم این اتفاق ادامه دار باشد و استادیوم‌ها به شکل کامل پر شوند.

نبود یک بازیکن بازیساز در ترکیب احساس می‌شد.

بار‌ها در این مورد صحبت کردیم. هیچ تیمی جز سپاهان بازیساز ندارد؛ حتی تیم ملی. بعد از رفتن علی کریمی و مجتبی جباری از استقلال بازیساز خوبی نداریم.

تیم ولی به عملکرد علیرضا فغانی در داور هم معترض بودند؟

گل دوم تیم ملی ما به سوریه چطور بود؟ پنالتی تیم ملی مقابل سوریه شباهت زیادی به برخورد توپ با دست مدافع نساجی در بازی دیروز داشت. اگر کمک داور ویدئویی بود خیلی شرایط تفاوت می‌کرد.

عملکرد مدیریت را تا به امروز چطور ارزیابی می‌کنید؟

مدیریت استقلال کار خودش را به خوبی پیش می‌برد. این فصل جزو معدود سال‌هایی است‌ که هر کسی کار خودش را پیش می‌برد. جز مسائل فنی تعامل خوبی بین نفرات در باشگاه استقلال حکفرماست.

#استقلال #اختصاصی گل #پیشکسوت استقلال #مهدی نوری
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها