دو ابهام متفاوت در بازی آخر استقلال
47517
بودن یکی، نبودن دیگری!
02 آذر 1400 14:06
  استقلال در روزی برابر نساجی مازندران تن به تساوی یک بر یک داد که در مورد ترکیب و فهرست نفرات این تیم دست‌کم دو ابهام باقی ماند.

روزنامه گل

نکته مبهم اول به کاپیتان آبی‌پوشان مربوط می‌شد. فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی با نساجی به صراحت اعلام کرد وریا غفوری به دلیل سرماخوردگی در این بازی غایب است. دقایقی بعد اما یک خبرگزاری از قول غفوری تیتر زد: «هیچ مشکلی ندارم و می‌توانم به میدان بروم.» در ترکیب اصلی استقلال برابر نساجی خبری از وریا نبود، اما با گره خوردن کار در نیمه دوم، غفوری وارد زمین شد. شاید اینطور به نظر برسد که منظور مجیدی هم غیبت عفوری در ترکیب اصلی بوده، اما در این صورت هرگز یک مربی از بازیکنش به عنوان غایب قطعی یاد نمی‌کند. حتما خودتان هم شنیده‌اید که شایعاتی در مورد اختلاف مجیدی و غفوری وجود دارد و این مساله به همین دلیل مهم شده است.

علامت سوال دوم استقلال هم خط خوردن رشید مظاهری از فهرست 18 نفره است. این گلر که در فولادشهر پس از مصدومیت حسین حسینی به زمین رفت و بازی خوبی هم مقابل ذوب‌آهن انجام داد، پس از آن به نیمکت برگشت و در دیدار با نساجی کلا از لیست خط خورد. مجیدی که اعتقاد بسیار محکمی به علیرضا رضایی دارد، گلر سابق پیکان را در این بازی فیکس کرد و جواب خوبی هم گرفت. به این ترتیب حسینی که زمانی نیمکت‌نشین مهدی رحمتی بود و از این موضوع گلایه داشت، حالا باید پشت خط دروازه‌بان تازه‌وارد و جوان استقلال بماند. از روز اول هم مشخص بود این ترافیک درون دروازه استقلال زیانبار است، اما کسی انتظار نداشت به همین زودی کار به حذف نام رشید از فهرست بکشد. خب اگر اینطوری است، اصلا چرا قرارداد مظاهری را تمدید کردید؟ پول اضافی داشتید؟

#استقلال #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها