رونمایی از تیم یحیی در حضور هواداران
47515
شمشیر دو لبه در انتظار پرسپولیس
02 آذر 1400 14:03
  مهدی نوری - پرسپولیس در هفته ششم لیگ برتر پس از مدتها در حضور هوادارانش به میدان می‌رود.حضور هواداران برای استقلال و پرسپولیس همیشه نعمت بزرگی بوده و اعتبار این دو تیم به واسطه همین هواداران میلیونی است که تحت هر شرایطی از عشق شان دست نمی‌کشند و کنار تیم محبوب شان هستند.

روزنامه گل

کرونا آفت بزرگی برای دنیا بود و فوتبال هم از این بیماری کشنده در امان نبود و باعث شد استادیوم‌ها خالی شوند و خالی از هیجان باشند اما حالا و پس از حدود دو سال کم کم ورزشگاه‌های ایرانی می‌توانند میزبان طرفداران فوتبال باشند.

پرسپولیس این هفته می‌تواند با استفاده از شرایط میزبانی با حمایت هوادارانش به مصاف صنعت نفت آبادان برود، دیداری که برای یحیی و تیمش اهمیت بسیار زیادی دارد چرا در هفته‌های گذشته پرسپولیس نتوانسته انتظارات را برآورده کند و در این بازی خانگی چیزی به غیر از ۳ امتیاز هواداران این تیم را راضی نمی‌کند ضمن اینکه پرسپولیس اگر می‌خواهد جزو مدعیان باشد و از عنوان قهرمانی اش دفاع کند باید امتیازات بازی‌های خانگی را به طور کامل کسب کند.

هواداران پرسپولیس بعد از مدتها در بازی مقابل صنعت نفت آبادان کنار تیم محبوب شان هستند، آنها که حسرتی تقریبا دو ساله را تجربه کرده‌اند حالا با انرژی خاصی خودشان را برای حمایت از تیم مورد علاقه شان آماده می‌کنند اما باید به این نکته مهم توجه داشته باشیم که هواداران در این بازی نقش شمشیر دو لبه را برای یحیی و تیمش بازی خواهند کرد.

پرسپولیس در سال‌های اخیر افتخارات زیادی را کسب کرده اما در این فصل نتوانسته انتظارات را برآورده کند و حتی عده‌ای حرف از بحران در این تیم می‌زنند اما اعتقاد دارم هنوز برای استفاده از واژه بحران برای پرسپولیس خیلی زود است چون شروع فصل است و فاصله زیادی بین تیم یحیی و صدر جدول نیست و این فاصله به راحتی جبران می‌شود اما آنچه که باید مورد توجه قرار بگیرد واکنش هواداران پرسپولیس در این بازی است.

پرسپولیس اگر مقابل صنعت نفت آبادان نمایش خوبی داشته باشد و بتواند ۳ امتیاز این دیدار خانگی را با اقتدار کسب کند قطعا مورد حمایت باشکوه هوادارانش قرار خواهد گرفت اما اگر تیم یحیی در این بازی نتواند انتظارات را برآورده کند و نتیجه خوبی کسب کند، ممکن است هواداران روی سکوها واکنش بدی نشان بدهند و علیه کادر فنی یا بازیکنان موضع بگیرند که قطعا اتفاق جالبی برای سرخپوشان تهرانی نخواهد بود. به هر حال هواداران همانطور که می‌توانند با حمایت خود به بازیکنان روحیه بدهند با شعارهای منفی خود می‌توانند باعث تخریب تیم شده و روحیه بازیکنان را به شدت کاهش بدهند و کار کردن در چنین فضایی بسیار سخت خواهد بود.

حضور هواداران در استادیوم‌ها را به فال نیک می‌گیریم اما در این دیدار هوادار برای پرسپولیس نقش شمشیر دو لبه را دارد که یحیی و شاگردانش باید حواس شان را به این موضوع کاملا جمع کنند تا به مشکل نخورند.

#پرسپولیس #اختصاصی گل #مهدی نوری
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها