جادوگری در سایپا؟! مربیان ما ذوالفقارنسب، دایی و بارسکی بودند
44114
حسینی: همه سردرگم هستیم
05 آبان 1400 21:01
سیدجلال حسینی، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که شرایط این تیم به گونه‌ای است که همه سردرگم هستند و ابراز امیدواری کرد مشکلات زودتر حل شود.

روزنامه گل

سیدجلال حسینی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره برتری 2 بر یک مقابل نساجی اظهار داشت: بازی خوب بود. قبل از بازی گفته بودیم بازی سختی است. نساجی تیم خوبی است و امروز هم خیلی خوب بازی کرد، اما توانستیم سه امتیازی خیلی خوبی به دست بیاوریم.

وی در واکنش به صحبت‌های یحیی گل‌محمدی مبنی بر بلاتکلیفی پرسپولیس و اینکه آیا این شرایط بازیکنان را سردرگم نکرده است، گفت: آقا یحیی همه چیز را گفته است. امیدوارم همه چیز درست شود. بعد از بازی با الهلال و حالا هم شروع لیگ بلاتکلیف بوده‌ایم. بدون شک نیاز به زمان است تا همه چیز درست شود. امیدوارم به آقای صدری کمک شود. همه سر درگم هستیم، اما منتظریم همه چیز درست شود.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره عملکرد داور مسابقه خاطرنشان کرد: هر دو تیم در صحنه‌هایی به داوری اعتراض داشتند و امیدوارم کارشناسان درباره صحنه‌ها نظر بدهند.

حسینی در مورد بحث جادوگری که دوباره در فوتبال ایران مطرح شده و اینکه بخشی از آن را مربوط به تیم سایپا می‌دانند و آیا زمان او جادوگری در سایپا بوده است یا نه، گفت: ما در سایپا چنین چیزی ندیدیم. مربیان ما آقایان ذوالفقارنسب، علی دایی، لیت بارسکی و لورانت بودند و نمی‌دانم این چیزها چیست. این سؤالات چیست که می‌پرسید؟!

#سیدجلال حسینی #پرسپولیس #نساجی مازندران #لیگ برتر #لیگ بیست و یکم
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها