پرسپولیس 2 - نساجی 1
44105
برد قائمشهری پرسپولیس!
05 آبان 1400 20:24
چهارشنبه 5/8/1400-هفته دوم لیگ بیست و یکم- ورزشگاه آزادی/ بدون تماشاگر -داور: امیر عرب براقی -کمک ها: جواد مداح و امیرعلی داودزاده- کارت زرد: عیسی ‌آل کثیر و مهدی ترابی (پرسپولیس)، ایوب کلانتری و مسعود شجاعی (نساجی)

روزنامه گل

پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، فرشاد فرجی، مهدی شیری (58 سعید آقایی)، وحید امیری، میلاد سرلک، رضا اسدی، مهدی ترابی (88 علی نعمتی)، امید عالیشاه (58 سیامک نعمتی)، عیسی ‌آل کثیر (89 احسان پهلوان) و مهدی عبدی (78 حامد پاکدل)

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

نساجی: علیرضا حقیقی، حامد شیری، امیر مهدی جانملکی، محمد قربانی، اکبر صادقی، رضا جعفری، ایوب کلانتری، مسعود شجاعی (74 محمدجواد مولایی)، مرتضی منصوری (74 عرفان گل محمدی)، فرزاد زامهران (62 حسن نجفی) و کریم اسلامی (74 سعید غلامعلی بیگی)

سرمربی: ساکت الهامی

پرسپولیس و نساجی در حالی برابر هم قرار گرفتند که هر دو تیم حریفان هفته اول خود را شکست داده‌ بودند و برای پیروزی در گام دوم به میدان آمده بودند. در این مسابقه، یحیی گل محمدی یک تغییر نسبت به ترکیب اصلی بازی با فولاد داشت و به جای احسان پهلوان، عیسی آل کثیر را از ابتدا در ترکیب اصلی قرار داد تا در کنار مهدی عبدی مهاجمان پرسپولیس را تشکیل دهند. در نیمه اول این بازی، شاهد یک بازی پر برخورد و فیزیکی از سوی هر دو تیم بودیم که بیشتر دقایقش بدون فرصت سپری شد ولی در حالی که نیمه اول رو به پایان بود، پرسپولیس موفق شد با یک حمله برق آسا توسط مهدی عبدی به گل برسد و پیروز به رختکن برود. با این حال نساجی که نمی خواست بازنده باشد، نیمه دوم را جنگنده آغاز کرد و خیلی سریع توسط کریم اسلامی به گل رسید تا بازی به تساوی کشیده شود. در ادامه پرسپولیس این شانس را داشت که به گل دوم برسد ولی شوت زیبای آل کثیر به تیر دروازه خورد. در این شرایط، یحیی تعویض هایی انجام داد و سیامک نعمتی و سعید آقایی را به میدان فرستاد و به این ترتیب، وحید امیری یک خط جلوتر رفت تا پرسپولیس هجومی تر شود. این تغییرات باعث شد تا بازی سرخ ها اهنگ بهتری به خود بگیرد و این تیم دوباره توسط عبدی به گل دوم رسید تا باز هم از نساجی پیش بیفتد. پس از آن پرسپولیسی ها باز هم فرصت گلزنی داشتند که سرلک آن را از دست داد. در ادامه نساجی سعپه تعویض همزمان داشت تا شاید باز هم بازی را به تساوی بکشاند ولی این اتفاق نیفتاد و حملات آنها نتیجه ای نداشت تا پرسپولیسی ها با گلزنی مهاجم قائمشهری خود به پیروزی برسند و شش امتیازی شوند.

شرح گل

۴۲: حمله سریع قرمزها از سمت چپ با پاس عالی امیری در محوطه جریمه به مهدی عبدی رسید و اوهم با یک تکل دروازه حقیقی را باز کرد.

۴۸: حرکت عالی نساجی از سمت راست باعث شد شجاعی توپ را به منصوری برساند و این بازیکن هم توپ را روی دروازه فرستاد و کریم اسلامی هم با ضربه سر دروازه حامد لک را باز کرد.

۶۳: حرکت فوق العاده سرخپوشان از سمت راست توسط نعمتی به محوطه جریمه پاس داده شد و رضا اسدی با تکل توپ را به مهدی عبدی رساند و عبدی با عوض کردن پا باعث فریب مدافع و گلر نساجی شد و دروازه حقیقی را به زیبایی برای بار دوم باز کرد.

دقایق کلیدی

۹: فرصت برای پرسپولیس و مهدی عبدی روی پاس اشتباه مدافعین نساجی به دست آمد که در نهایت به کرنر رفت.

۱۱: آل کثیر توانست روی پاس ترابی دروازه حقیقی را باز کند اما داور آفساید ترابی را اعلام کرد.

۱۵: فرصت عالی برای نساجی روس پاس شجاعی به جعفری به دست آمد که مهدی شیری با تکل به موقع مانع گل زدن او شد.

۱۹: فرصت برای نساجی و برای کریم اسلامی مهیا شد که او توپ را با بی دقتی به اوت زد.

۳۰: فرصت برای پرسپولیس روی اشتباه مدافعان نساجی به دست آمد و نزدیک بود اسلامی گل به خودی بزند.

۴۰: فرصت برای پرسپولیس از سمت چپ برنامه ریزی شد که ابتدا شوت عبدی و در ریباند شوت ترابی به مدافعین نساجی برخورد کرد.

۴۴: سیدجلال حسینی مدافع پیشتاخته پرسپولیس روی یک ضربه کرنر فرصت عالی برای گل‌زنی داشت که توپش با اختلاف کم به بیرون رفت.

۵۵: یک شوت بی نظیر از آل کثیر از پشت محوطه جریمه که توپ به تیر عمودی دروازه حقیقی برخورد کرد.

۶۱: سانتر سیامک نعمتی از سمت راست روی سر سعید اقایی فرود آمد و ضربه سر این مدافع از کنار دروازه به بیرون رفت.

۷۲: حرکت سریع پرسپولیس با آوانتاژ خوب داور شکل گرفت اما میلاد سرلک موفق نشد از این موقعیت گل سوم را بسازد.

۷۶: شوت عالی حسن نجفی از روی ضربه ایستگاهی را حامد لک به خوبی به کرنر فرستاد.

#پرسپولیس #نساجی مازندران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها