44102
دین‌محمدی: از نوع ایستادن و توپ‌گرفتن یامگا لذت بردم
05 آبان 1400 19:58
بازیکن سابق استقلال معتقد است حتی اگر تیم بد بازی کند، بهتر است نتیجه بگیرد.

روزنامه گل

سیروس دین محمدی در مورد پیروزی استقلال مقابل ذوب‌آهن گفت: راستش را بخواهید من بازی را کامل ندیدم، ولی من همیشه گفتم یک تیم ضعیف بازی کند ولی نتیجه بگیرد آن مهم است و این خودش یک شگرد محسوب می شود. اینکه در روز بدش هم یک تیم پیروز شود هیچ اشکالی ندارد. استقلال توانست امتیاز را بگیرد امیدوارم مقابل تیم‌های گردن‌کلفت مثل پرسپولیس، سپاهان و گل گهر که واقعاً آن ها را خوب دیدم نیز بتواند نتیجه بگیرد.

او در مورد عملکرد یامگا و تاثیر گذاری اش در برد استقلال ادامه داد: از نوع ایستادن و توپ گرفتن یامگا که استقلال به تازگی جذب کرده لذت بردم. به نظر من یامگا می‌تواند کار ما راحت کند؛ توپ بگیرد و تک به تک شود. او نشان داد فوتبالیست توانمندی است و امیدوارم این عملکرد ادامه داشته باشد. اگر کیفیت بازیکنان خارجی خوب باشد به مراتب لیگ ما هم کیفیت بهتری پیدا میکند.

پیشکسوت آبی‌ها در مورد شکسته شدن طلسم به این دلیل که استقلال در چند فصل اخیر دو بازی پشت هم را پیروز نشده بود عنوان کرد: به نظر من این خیلی خوب بود که استقلال دو برد آورد حالا می خواهد خوب بازی کرده باشد یا بد. برد همیشه جذاب است. اینکه استقلال توانست ۶ امتیاز بگیرد اهمیت زیادی دارد و من به هواداران تبریک می‌گویم. امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد. تنها دلخوشی ما هواداران است و مهم این است که آنها که چند وقتی اذیت شدند، خوشحال باشند.

دین محمدی در مورد اینکه رابطه خوب مدیریت و فرهاد مجیدی چقدر آرامش را به تیم باز گردانده گفت: یادتان باشد موقعی که تیم می برد همیشه آرامش وجود دارد. امیدوارم در باخت ها نیز آرامش وجود داشته باشد.

بازیکن سابق استقلال در مورد بحث تبلیغات محیطی عنوان کرد: این بحث مدیریتی است و بهتر است مدیران ارشد در این باره پاسخ بدهند. چون ما فوتبال بازی می‌کردیم اگر در این باره نظر بدهیم جذابیتی برای مخاطب ندارد زیرا در حیطه کاری ما نیست. ما فقط می توانیم به بحث های فنی بپردازیم. به نظر من سیروس دین محمدی در مورد مدیریت زیاد حرف نزند بهتر است زیرا رشته کاری‌اش این نبوده!

مربی سابق استقلال سابقه بازی کردن در تراکتور نیز دارد در مورد تقابل آبی پوشان پایتخت با سرخ پوشان تبریز نظرش را اینگونه بیان کرد: تراکتور توانست پیروز شود و پنجره نقل و انتقالاتی شان نیز باز شده و شرایطشان بهتر است. بازیهای بین استقلال و تراکتور که هر دو پر طرفدار هستند و همه دوستشان دارند همیشه جذاب بوده است.

دین محمدی در پایان در مورد شرایط تیم المپیک هم صحبت کرد و افزود: امیدوارم تیم امید ما به المپیک راه پیدا کند. بازی شان را هم دیدم و به نظرم تیم خوبی داریم. با نپال بازی کردیم که یک زمان کمتر از ۴ گل از ما نمی‌خورد و باید ببینیم در آینده چه پیش می‌آید.

#سیروس دین محمدی #استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها