یک شروع بد دیگر برای منصوریان
44098
بیگانه با موفقیت
05 آبان 1400 19:03
اگر قرار باشد در آبادان هم اوضاع به همان منوال سابق باشد، شاید عمر مربیگری منصوریان خیلی زودتر از حد تصور به پایان برسد

روزنامه گل

روزنامه گل- در یکی از مسابقات هفته دوم لیگ برتر، تراکتور در خانه موفق شد با سه گل صنعت نفت آبادان را شکست بدهد. این بازی از آن جهت اهمیت مضاعف داشت که علیرضا منصوریان، سرمربی فعلی نفت فصل گذشته را روی نیمکت تراکتور شروع کرد و بعد از کسب نتایج نامناسب، ظرف تنها پنج هفته از کار برکنار شد. شکل جدایی منصوریان از تراکتور هم بسیار جنجالی بود. او در تلویزیون علیه مسوولان این باشگاه مواضع تندی گرفت و بعد هم با شکایت، موفق شد تراکتور را به پرداخت غرامت میلیاردی محکوم کند.

در چنین شرایطی، این بازی می‌توانست برای علیمنصور جنبه انتقامی هم داشته باشد، اما او و تیمش متحمل شکست تلخ و سنگینی شدند. اگرچه منصوریان فعلا به دلیل ابتلا به کرونا اجازه حضور روی نیمکت تیم آبادانی را ندارد، اما به هر حال نتایج به نام او نوشته می‌شود و کارنامه منفی سال‌های اخیر این مربی را تداوم می‌بخشد. نفت در هفته اول هم در خانه با یک گل از ذوب‌آهن شکست خورد تا پس از دو بازی، هنوز موفق به کسب هیچ امتیازی نشده باشد. خود این اتفاق چندان عجیب نیست و هیچ مربی و تیمی را هم بعد از فقط دو بازی قضاوت نمی‌کنند.

با این حال مساله درباره منصوریان چیز دیگری است؛ اینکه او در این سال‌ها در هر تیمی که بوده عملکرد موفقی نداشته است. این مربی فصل گذشته پس از برکناری از تراکتور سرمربی آلومینیوم اراک شد که آنجا هم موفق عمل نکرد و با دلخوری جدا شد. پیش از همه اینها هم منصوریان یک حضور ناموفق را در ذوب‌آهن پشت سر گذاشت و پیش از آن هم شاهد تراژدی حضور ناکامش در استقلال بودیم. منصوریان در نفت تهران کارنامه خوبی داشت، اما پس از آن طوری کار کرده که امروز دفاع از این مربی بسیار دشوار است. او باید دستی بجنباند، چون اگر قرار باشد در آبادان هم اوضاع به همان منوال سابق باشد، شاید عمر مربیگری منصوریان خیلی زودتر از حد تصور به پایان برسد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها