در حاشیه یک اظهارنظر
44097
هزاران طارمی و سردار داریم
05 آبان 1400 19:00
یک زمان هم می‌گفتند بعد از تیم 98، دیگر نسل طلایی در فوتبال ایران ظهور نمی‌کند، اما حالا مجموعه‌ای داریم که برخی حتی آن را بهترین تیم تاریخ می‌دانند

روزنامه گل

روزنامه گل- یکی از معدود نقاط اشتراک همه هواداران فوتبال در ایران این است که غلامحسین پیروانی را دوست دارند. اصلا نمی‌شود این مربی شیرین‌سخن و بی‌ریای شیرازی را دوست نداشت. با این همه اما، شاغلام در تازه‌ترین مصاحبه‌اش اظهارنظری کرده که کمی جای بحث دارد. او می‌گوید: «فوتبال ایران بعد از نسل سردار ازمون و مهدی طارمی بازیکن ندارد.» صد البته او پیر دیر فوتبال است و حتما برای ادعایش استدلال‌های کافی دارد، با این همه زمین فوتبال ایران آنقدر حاصلخیز هست که اگر به درستی مدیریت شود، حتما خروجی‌های قابل قبولی خواهد داشت.

چه بسا همین مهدی طارمی هم پیدا نمی‌شد، اگر علی دایی به او اعتماد نمی‌کرد و بعد از چند تمرین تستی در اردبیل، دستور عقد قرارداد با او را به باشگاه نمی‌داد. اگر جسارت و تیزبینی دایی نبود، شاید الان طارمی را کسی نمی‌شناخت. آن اعتماد به جا و درست اما باعث شد امروز طارمی آوازه‌ای بین‌المللی داشته باشد. یقین بدانید باز هم از این جواهرات در فوتبال ایران داریم. فقط کافی است دو چشم تیزبین و یک سر نترس در کار باشد تا این استعدادها را ببیند و بشناسد. یک زمان هم می‌گفتند بعد از تیم 98، دیگر نسل طلایی در فوتبال ایران ظهور نمی‌کند، اما حالا مجموعه‌ای داریم که برخی حتی آن را بهترین تیم تاریخ می‌دانند. پس باید کار کرد و رگه‌های طلا را از این معدن بیرون کشید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها