44086
دلیل دلخوری احمد موسوی؛ دریغ از یک تماس از سوی باشگاه استقلال!
05 آبان 1400 17:09
با وجود قرار گرفتن نام مدافع راست استقلال در لیست مازاد، هنوز باشگاه مذاکره ای با این بازیکن برای فسخ قرارداد انجام نداده است.

روزنامه گل

احمد موسوی امروز در مصاحبه ای مدعی شد از فردا در تمرین استقلال شرکت می کند چرا که هنوز برای خروج نامش از لیست با باشگاه به توافق نرسیده است.

اما دلیل چنین اظهار نظری از سوی احمد موسوی چیست؟ داستان از این قرار است فرهاد مجیدی 4 روز مانده به شروع لیگ برتر نام احمد موسوی را در لیست مازاد قرار داد و چون این اتفاق 4 روز مانده به شروع لیگ برتر رخ داده است، این بازیکن می تواند با خارج شدن نامش از لیست مخالفت کند و در صورتی که استقلال اقدام به فسخ یکطرفه قرارداد کند، باید غرامت بپردازد.

با وجود اینکه استقلال به تازگی یک مهاجم فرانسوی به خدمت گرفته، مدیران آبی ها هنوز هیچ تماسی با موسوی برای فسخ قرارداد نگرفته اند تا با وی برای خروج نامش از لیست توافق کنند و این بازیکن در بلاتکلیفی مطلق قرار دارد.

موسوی با وجود اینکه با استقلال قرارداد دارد، در روزهای اخیر از حضور در تمرینات منع شده اما او قصد دارد طبق قرارداد از فردا تا زمانی که تکلیفش برای فصل آینده مشخص شود، به تمرین استقلال برود

#استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها