44084
بازیکنان پدیده با میثاقیان تمرین کردند
05 آبان 1400 17:00
با پایان اعتصاب بازیکنان پدیده، بازیکنان تمرینات خود را زیر نظر سرمربی جدید دنبال کردند.

روزنامه گل

بازیکنان تیم پدیده که از چهارشنبه 28 مهر ماه و یک روز پس از دیدار هفته اول مقابل آلومینیوم اراک دست به اعتصاب زده بودند، بالاخره به اعتصاب خود پایان داده و امروز (چهارشنبه - 5 آبان ماه) زیر نظر اکبر میثاقیان تمرین کردند.

تمرین امروز تیم پدیده در مشهد و زیر نظر سرمربی جدید این تیم انجام شد. این در حالی بود که بازیکنان پدیده به دنبال مشکلات مالی و عدم دریافت مطالبات خود حتی حاضر نشدند با تیم راهی رفسنجان شوند و دیدار هفته دوم این تیم مقابل مس لغو شد که باید منتظر تصمیم کمیته انضباطی در این باره بود و به احتمال فراوان رأی این کمیته اعلام نتیجه 3 بر صفر به سود مس باشد.

با این حال رضا مهاجری که سرمربی پیشین پدیده بود، روز دوشنبه با مسئولان باشگاه به اختلاف خورد که باشگاه پدیده نیز اعلام کرد با این مربی به صورت توافقی قطع همکاری کرده و اکبر میثاقیان به‌عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شده است.

میثاقیان و مهاجری روز گذشته به صورت همزمان در محل تمرین پدیده حاضر شده بودند که البته باز هم هیچکدام نتوانستند تکلیف را مشخص کنند تا بازیکنان تمرین کنند. در نهایت امروز بازیکنان تیم پدیده اعتصاب خود را شکستند و زیر نظر میثاقیان به تمرین پرداختند.

تیم فوتبال پدیده در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر، روز شنبه، 8 آبان در مشهد میزبان نفت مسجدسلیمان است که تمرینات این تیم برای این بازی از سر گرفته شده است.

#پدیده مشهد
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها