وزارت ورزش هرچه سریع‌تر مدیرعامل پرسپولیس را انتخاب کند
44080
کرمانی مقدم: یحیی به‌خوبی تیم را بعد از باخت به الهلال جمع کرد
05 آبان 1400 16:55
آرش جعفری - هافبک ملی‌پوش سابق پرسپولیس عقیده دارد، یحیی گل محمدی به‌خوبی توانست تیم را بعد از شکست مقابل الهلال جمع کند. مرتضی کرمانی مقدم،‌ می‌گوید پرسپولیس لیگ را خوب شروع کرد و نشان داد بازهم مدعی اصلی قهرمانی است. یحیی به‌خوبی تیم را به لحاظ روحی روانی جمع کرد. شما این را هم در نظر بگیرید پرسپولیس در زمین حریف به پیروزی رسید و این کار بزرگی بود. من به جرات می‌گویم این شروع خیلی خوبی در لیگ برتر است.

روزنامه گل

کرمانی مقدم به تیم خیبر هم اشاره دارد و می‌گوید خیبر می‌تواند به لیگ برتر صعود کند.

از بازی فولاد شروع کنیم بازی را چطور دیدید ؟

نیمه اول چنگی به دل نزد و به نوعی باعث شد که نگران شویم. اما با شروع نیمه دوم پرسپولیس پوست انداخت و یک بازی خوب و رو به جلو را به نمایش گذاشت و باید بگویم به همان پرسپولیس همیشگی که ما انتظار داشتیم تبدیل شد.

فکر می‌کردید بعد از باخت بد به الهلال پرسپولیس به این زودی به خودش برگردد ؟

واقعاً خیلی سخت است. این تنها شامل پرسپولیس می‌شود بلکه برای همه تیم‌ها سخت است. شما بعد از باخت بد در آسیا آن هم به رقیب همیشگی و به نوعی سنتی باید خیلی خوب باشد که زود به فرم نرمال خود برگردید. به عقیده من

پرسپولیس امروز با نساجی بازی دارد این بازی را چطور می‌بینید ؟

نساجی تیم خوب و گردن کلفتی است. مربی خوبی هم دارد. من عقیده دارم بازی راحتی نداریم. الان همه تیم‌ها می‌خواهند جلوی پرسپولیس نتیجه بگیرند. با تمام این اوصاف باید بگویم پرسپولیس برای ماندن درکورس باید نساجی را شکست دهد و این توانایی را دارند که برنده از زمین خارج شوند.

یکی از مشکلات این روزهای پرسپولیس نداشتن مدیرعامل است فکر نمی‌کنید وزارت ورزش باید هرچه سریع‌تر مدیرعامل پرسپولیس را انتخاب کند ؟

دقیقاً همین‌طور است. من می‌گویم وزارت نباید با استعفای مدیرعامل پرسپولیس موافقت می‌کرد. آقای سمیعی مدیر جوان و خوب بودند. حالا که او رفته وزارت باید یک مدیر خوب و حتی‌الامکان مدیر فوتبالی انتخاب کند. البته آقای صدری هم خوب نشان دادند امیدوارم وزارت ورزش سریع‌تر مدیرعامل باشگاه را انتخاب کند تا اوضاع مالی باشگاه هم سروسامان بگیرد.

از خیبر برایمان بگوید تیمتان صدرنشین است ؟

بگذارید اول با اشاره به سؤال قبل یک مورد را بازگو کنم. الان مالک و مدیر باشگاه ما آقای عبدی یک فرد فوتبال و عاشق به کارش است. او عاشق شهرش است و می‌خواهد تیم خیبر نتیجه بگیرد و برای تیم همه کار می‌کند. مدیر پرسپولیس هم باید چنین فردی باشد. در مورد تیم هم باید بگویم خدا را شکر اوضاع خوب است. بازی اول را مقابل تیم سخت‌کوش شهرداری به‌سختی بردیم. واقعاً تیم فرشاد پیوس خوب بازی می‌کرد و دفاع فشرده‌ای داشت و در دقایق پایانی توانستیم به پیروزی برسیم. اما در بازی دوم تیم هماهنگ تر شده بود و توانستیم در جم تیم پارس جنوبی را در دیداری پرگل شکست دهیم و درنهایت صدرنشین شویم.

خیبرمی تواند به لیگ برتر صعود کند ؟

ما تمام سعی خودمان را می‌کنیم که به لیگ برتر صعود کنیم. من به‌نوبه خودم باید بگویم به عشق شهرم به خرم‌آباد آمدم و به خاطر مردم شهرم 5 برابر انرژی می‌گذارم تا تیم نتیجه بگیرد. محسن عاشوری هم به‌نوبه خودش از هیچ کوششی فروگذار نیست. امیدوارم بتوانیم تیم را به لیگ برتر بیاوریم. تا الان همه‌چیز خوب بوده اگر مردم و مسئولین هم کمک کنند خیبر توانایی و پتانسیل صعود به لیگ برتر را دارد.

#پیشکسوت پرسپولیس #مرتضی کرمانی مقدم #اختصاصی گل #آرش جعفری
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها