تنش پرسپولیس- سپاهان به رسانه‌ها کشید
44078
آغاز جنگ دو مدعی
05 آبان 1400 16:54
  پرسپولیس و سپاهان 2 مدعی اصلی فصل گذشته بودند که به‌ترتیب قهرمان و نایب‌قهرمان شدند.

روزنامه گل

برای فصل جدید هم حداقل روی کاغذ به‌نظر می‌رسد همین دو تیم بخت‌های اصلی کسب جام هستند. هر دو به اندازه کافی بازیکن دارند و هر دو هم فصل را خوب شروع کرده‌اند؛ سپاهان با 2 پیروزی برابر مس رفسنجان و نفت مسجدسلیمان، پرسپولیس هم با یک برد ارزشمند بیرون از خانه مقابل فولاد. شاید همین مسئله هم باعث شده شاهد جدل زودرس (خیلی خیلی زودرس!) بین 2 باشگاه باشیم. یعنی اتفاقاتی که قاعدتا باید در هفته‌های پایانی رخ بدهد، در همین هفته دوم استارت خورده است.

ماجرا به محل برگزاری بازی سپاهان و نفت مسجدسلیمان مربوط می‌شود. این بازی قاعدتا باید در مسجدسلیمان برگزار می‌شد، اما به‌دلیل زیرکشت رفتن چمن نفتی‌ها، میزبانی را به ورزشگاه فولاد آره‌نا در اهواز دادند؛ زمینی که چمن مسطح و صاف دارد و سپاهان هم با استفاده از همین مزیت موفق به کسب یک پیروزی راحت 3 بر صفر شد. حالا باشگاه پرسپولیس و به‌طور مشخص شخص افشین پیروانی به این موضوع اعتراض کرده و گفته سپاهان باید در ورزشگاه خانگی مسجدسلیمان به میدان می‌رفت. اعتراض پیروانی در حالی است که هنوز معلوم نیست نفت در مسابقات بعدی‌اش در کدام ورزشگاه میزبان رقبا خواهد بود. این گلایه شاید زمانی وجاهت بیشتر پیدا می‌کرد که مثلا پرسپولیس را می‌بردند به زمین خانگی نفت و این تیم ناچار می‌شد روی چمن خراب بازی کند.

در هر صورت فارغ از اینکه در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و اصلا محل میزبانی نفت چطور عوض شد، به‌نظر می‌رسد روزهای بسیار پرهیاهویی در انتظار پرسپولیس و سپاهان است. وقتی کل‌کل و حاشیه‌های رقابت بر سر قهرمانی از هفته دوم شروع شده، ببینید در هفته‌های پایانی شاهد چه فضایی خواهیم بود!

#پرسپولیس #سپاهان #لیگ بیست و یکم #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها