استقلال بسیار خوب بازی کرد و کم نقص ظاهر شد
44076
حاجی پور: سومین پیروزی متوالی استقلال را از حالا مدعی می‌کند!
05 آبان 1400 16:51
  افشین حاجی پور پیشکسوت استقلال می‌گوید به دنبال کسب سه امتیاز در بازی خارج از خانه شاگردان فرهاد مجیدی باید مشکلات موجود در خط دفاعی را برطرف کنند تا برای بازی‌های پیش رو با دردسر مواجه نشوند. مشروح صحبت‌های حاجی پور درمورد بازی با ذوب آهن اصفهان را مشاهده می‌کنید:

روزنامه گل

عملکرد استقلال مقابل ذوب آهن چطور بود؟

بازی خیلی خوبی را شاهد بودیم؛ در مجموع بچه‌ها خیلی خوب بودند به خصوص اینکه حریف را به خوبی تحت فشار قرار می‌دادند. تمام بازیکنان زحمت کشیدند و در مجموع سرتر از ذوب‌آهن بودند. ذوبی‌ها بسته بازی می‌کردند و برای گل زدن عجله داشتند، اما بازیکنان استقلال کم اشتباه تر از بازی‌های قبلی بودند و امیدوارم روز به روز بهتر شوند تا حال این هوادار خوب شود. کیفیت بازی استقلال نسبت به هفته نخست به مراتب ارتقا یافته بود و بازی خیلی بهتری را شاهد بودیم. به خصوص که این بازی خارج از خانه بود و حریف نیز حریفی قدر و باتجربه که برای گرفتن امتیاز از استقلال هم برنامه داشت و هم ابزار کافی. ارزش این پیروزی بسیار بالا بود و در آینده مشخص می‌شود که این ۳ امتیاز چقدر بیشتر از ۳ امتیاز معمولی ارزش دارد.

استقلال موفق به ثبت کلین شیت هم شد.

استقلال بسیار خوب بازی کرد و کم نقص ظاهر شد. در زمین شاهد عملکرد خوبی از بازیکنان بودیم، اما روی نیمکت آرامش بیشتری نیاز داریم. البته فرصت‌های گلزنی زیادی را هم از دست دادیم که اگر این اشتباهات قرار باشد در بازی‌های بزرگ هم تکرار شود یقه تیم را خواهد گرفت. شاگردان مجیدی در دو بازی دروازه شان را بسته نگه داشته‌اند و این را می‌توان یک مزیت بزرگ برای این تیم به حساب آورد. سیستم دفاعی استقلال هنوز مشکلاتی دارد، اما در مجموع عملکرد خوبی داشته و امیدوارم با رفع اشتباهات موجود در سیستم دفاعی، در بازی‌های آینده هم شاهد بسته ماندن دروازه این تیم باشیم.

نمایش کوین یامگا در اولین مسابقه برای استقلال هم درخشان بود.

یامگا بسیار مسئولیت‌پذیر نشان داد و در دیدار مقابل ذوب‌آهن به خوبی پرس می‌کرد و از قدرت بدنی اش به خوبی استفاده کرد. خوشبختانه تیم شرایط جسمانی خوبی داشت که یکی از نکات مثبت استقلال در این فصل می‌تواند باشد به طوری که حتی تا دقایق پایانی نیز حریف را به خوبی پرس می‌کردند.

عملکرد سلمانی در سمت چپ را چگونه دیدید؟

جعفر سلمانی که ورودش به استقلال با انتقاداتی همراه بود، نقش یک وینگر چپ را خیلی خوب ایفا کرد. او در این بازی گل نزد اما نسبت به دیدار قبلی که گل زد عملکرد به مراتب بهتری داشت. فکر می‌کنم سلمانی بتواند خیلی زود جای خالی محمد نادری را پر کند و تبدیل به یک وینگر کاملاً قابل اعتماد شود.

بازی حساس با تراکتور را چطور پیش بینی می‌کنید؟

فوتبال حرفه‌ای ایجاب می‌کند که مجموعه باشگاه استقلال این پیروزی شیرین را فراموش کرده و از همین امروز برای دیدار مقابل تراکتور که می‌تواند دیداری بس حساس و مشکل باشد برنامه‌ریزی کرده و تمرکزش را روی آن بازی بگذارد. بدیهی است که سومین پیروزی در سومین بازی فصل می‌تواند از استقلال خیلی زود چهره یک مدعی قهرمانی بسازد.

#استقلال #پیشکسوت استقلال #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها