44067
ترکیب احتمالی نساجی مقابل پرسپولیس
05 آبان 1400 16:10
ساکت الهامی بسیار امیدوار است با تکیه به بازیکنان باتجربه اش موفق شود پرسپولیس را در تهران متوقف کند.

روزنامه گل

نساجی قائمشهر عصر امروز در چارچوب هفته دوم لیگ بیست و یکم مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت و بی تردید بازیکنان این تیم تحت هدایت ساکت الهامی تمام تلاش خود را برای متوقف کردن پرسپولیس در این بازی خارج از خانه به کار خواهند گرفت، آن هم در حالی که نساجی چی ها در بازی نخست خود مقابل فجرسپاسی یک پیروزی خفیف کسب کرده اند.

طبق بازی اول نساجی برابر فجرسپاسی، به نظر می رسد این تیم با آرایش 2-1-4-3 به میدان خواهد رفت.

درون دروازه این تیم، علیرضا حقیقی قرار خواهد داشت و جلوتر از او خط دفاعی سه نفره نساجی با امیرمهدی جان‌ملکی در سمت راست، حامد شیری در وسط و سعید غلامعلی‌بیگی در سمت چپ بازی خواهند کرد.

در خط میانی، مرتضی منصوری وینگ بک راست این تیم خواهد بود و رضا جعفری در سمت چپ به میدان خواهد رفت. دو بازیکنی که در خط میانی به سه بازیکن خط دفاعی نساجی اضافه خواهند شد، ایوب کلانتری و اکبر صادقی دو هافبک باتجربه و شوتزن در پست هافبک تدافعی نساجی هستند و مسعود شجاعی با بازوبند کاپیتانی پشت دو مهاجم این تیم بازی خواهد کرد.

کریم اسلامی و فرزاد زامهران نیز دو مهاجم احتمالی نساجی در این بازی خواهند بود.

البته ترکیب احتمالی بالا براساس بازی اول نساجی برابر فجرسپاسی است که باید دو نکته مهم را درنظر گرفت؛ اول اینکه بازی اول در زمین بسیاری بدی برگزار شد و دوم اینکه نساجی در بازی اول میزبان بود و نسبت به فجرسپاسی هم دست بالا را داشت و تیم قوی تری محسوب می شد ولی در بازی امروز برابر پرسپولیس، شرایط متفاوت است چون نساجی هم میهمان است و هم نسبت به پرسپولیس از لحاظ مهره ای ضعیف تر محسوب می شود.

#نساجی مازندران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها