44046
رضا مهاجری: تا زمانی که تکلیفم مشخص نشود، به تمرینات پدیده می آیم
05 آبان 1400 14:45
رضا مهاجری از حاشیه های اخیری که به وجود آمده می گوید.

روزنامه گل

بحران‌ های تیم لیگ برتری فوتبال مشهد پایان ندارد. پدیده که در هفته‌های اخیر حواشی مختلفی داشته، به تازگی با تصمیم مدیرانش با تغییر و تحول در نیمکت روبه‌رو شده‌ است. اکبر میثاقیان دیروز (سه‌شنبه) به عنوان سرمربی جدید پدیده کار خود را آغاز کرد اما مهاجری، سرمربی سابق مشهدی‌ها نیز در تمرین حضور یافت.

در حالی که روز گذشته روبه‌رو شدن این ۲ مربی مشهدی حواشی و جنجال زیادی در تمرین پدیده به پا کرد، از مشهد خبر می‌رسد که امروز هم رضا مهاجری و کادرش با لباس شخصی در تمرین حضور خواهند یافت.

رضا مهاجری در خصوص علت حضورش در تمرینات پدیده اظهار کرد: خلاف آقایان، من و کادرم یک تیم حرفه‌ای و باسابقه هستیم و تا زمانی که تکلیف ما مشخص نشود و چیزی به صورت رسمی و مکتوب اعلام نشود، در زمین تمرین حضور خواهیم‌ یافت.

وی افزود: دلیل حضور ما در زمین تمرین هم این است که باشگاه پدیده متاسفانه جا و مکان مشخصی ندارد و تنها جایی که ممکن است بشود آقایان را ببینیم و در خصوص تکلیفمان صحبت کنیم، زمین تمرین است.

سرمربی سابق پدیده گفت: خلاف صحبت‌های مطرح‌شده در خصوص استعفا، بارها این موضوع را توضیح داده‌ام و فکر می‌کنم وقت آن رسیده که دوستان، حرفه‌ای و صادقانه صحبت کنند و هرچه سریع‌تر شرایط را مشخص و تکلیف ما را روشن کنند.

#پدیده مشهد
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها