44026
عربشاهی: مدیران عامل گذشته پرسپولیس با اشتباهات خود باشگاه را بدهکار کردند
05 آبان 1400 14:05
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه فوتبال ما در دست ۶ - ۷ ایجنت است و مدیران کارنابلد قبلی بدهی‌های زیادی برای باشگاه به بار آورده‌اند.

روزنامه گل

ضیا عربشاهی، در خصوص پیروزی هفته اول پرسپولیس مقابل فولاد در اهواز اظهار داشت: فولاد تیم خوبی بود و فوتبال خوبی ارائه کرد. بازی بیشتر در میانه‌های میدان در جریان بود، اما در نیمه دوم با تعویض‌های پرسپولیس جریان بازی هجومی‌تر شد و هنگامی که تیم با دو مهاجم باکس بازی کرد توانست گل‌های دوم و سوم را بزند. پرسپولیس نباید با تک مهاجم و مهاجم سایه بازی کند و اگر در خط جلو دو مهاجم نوک تخصصی داشته باشیم شرایط خیلی بهتر می‌شود. با این تاکتیک حتی مقابل الهلال هم می‌توانستیم اوضاع بهتری داشته باشیم.

وی ادامه داد: در مقابل الهلال هیچگاه چنین بازی از پرسپولیس ندیده بودم؛ انگار تیمی بی تجربه و بی بازیکن و دست و پا شکسته داشتیم. با این که صحبت‌هایی مبنی بر تاخیر در پرواز و کارشکنی‌ها مطرح بود، اما پرسپولیس به خوبی تمرین و استراحت و بازی تدارکاتی انجام داده بود. خود ما هم در زمان بازی این شرایط را داشتیم و با همه سختی‌ها تمرین و استراحت خود را انجام می‌دادیم. خیلی شانس آوردیم از الهلال بیشتر گل نخوردیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره بازی هفته دوم مقابل نساجی در ورزشگاه آزادی عنوان کرد: ساکت الهامی فصل پیش تیم نساجی را دگرگون کرد و با همان بازیکنان نیم فصل اول توانست بازی‌های بسیار خوبی به نمایش بگذارد و آن‌ها را از سقوط نجات دهد. او از نظر روحی - روانی نساجی را تقویت کرد و امسال هم حرف‌هایی برای گفتن خواهد داشت. بازی آسانی نداریم، اما باید آن‌ها را شکست دهیم و از همین ابتدای کار در کورس قهرمانی باشیم و خودمان را به عنوان یک مدعی قهرمانی به سایر تیم‌ها نشان دهیم.

ضیا عربشاهی در پایان در خصوص بازیکنان جدید پرسپولیس و عملکرد آن‌ها تصریح کرد: چند نفر از بازیکنان پرسپولیس در حد و اندازه‌های این باشگاه نیستند، اما باید با تلاش صد درصدی با تیم هماهنگ شده و از حیثیت و اعتبار پرسپولیس و پنج قهرمانی متوالی دفاع کنند. متاسفانه فوتبال ما در دست ۶ - ۷ ایجنت است و مدیران کار نابلد قبلی بدهی‌های زیادی برای باشگاه به بار آورده‌اند.

#پیشکسوت پرسپولیس #پیشکسوت فوتبال ایران #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها