انتظار مدیرعامل باشگاه پیکان از تیم فوتسال بانوان
44023
بهترین تیم لیگ ایران باشید
05 آبان 1400 13:45
  مدیرعامل باشگاه پیکان تهران در آستانه آغاز فصل جدید رقابت های فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور در جمع شاگردان نیلوفر اردلان حضور یافت.

روزنامه گل

به گزارش سایت روزنامه گل و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان، اکبر محمدی با همراهی سعید دقیقی مشاور اجرایی باشگاه پیکان و مدیر تیم فوتبال در پایان تمرین تیم فوتسال بانوان پیکان در مجموعه غدیر تهران ضمن آرزوی موفقیت برای اعضای این تیم گفت: باشگاه پیکان تلاش کرده در این فصل یک الگوی متفاوت را ارائه بدهد. سعی ما این است با کاهش هزینه ها و در عین حال استفاده مناسب و به جا از اعتبارات بیشترین بهره وری را با کمترین هزینه داشته باشیم. بر همین اساس در همه رده ها و بخش های شاهد شکل گیری تیم هایی جوان و با انگیزه هستیم که ممکن است نسبت به برخی از رقبای خودشان هزینه کمتری کرده باشند اما قطعا می توانند کیفیت و عملکرد بهتری داشته باشند.

محمدی ادامه داد: حمایت پیکان از ورزش بانوان بخشی از مسئولیت اجتماعی این باشگاه است که با پشتیبانی گروه ایران خودرو، اعضای محترم هیات مدیره همچنین کمیته فنی صورت گرفته اما در اینجا باید بگویم ما به همه وظایف خودمان در حد توان عمل کردیم و حالا نوبت شما است که با عملکردی مطلوب و شایسته پاسخ این حمایت را بدهید. با ظرفیت هایی که از کادر فنی سراغ داریم و استعداد و توانمندی بازیکنان و اعضای تیم تردید نداریم که می توانید یکی از بهترین تیم های لیگ در این فصل باشید و عملکردی فراتر از انتظار ارائه بدهید. خواسته ما این است که بهترین عملکرد را داشته باشید و در حد شایستگی های خودتان ظاهر شوید.

سعید دقیقی مشاور اجرایی مدیرعامل باشگاه پیکان هم در این دیدار گفت:حمایت آقای محمدی از تیم های بانوان و سایر رشته ها بسیار ارزشمند و شایسته تقدیر است. امیدوارم تیم فوتسال این باشگاه هم بتواند عملکردی شایسته و در حد انتظار داشته باشد و شاهد فصل خوبی برای تیم های ورزشی پیکان در رشته های مختلف باشیم.

همچنین نیلوفر اردلان سرمربی تیم فوتسال بانوان پیکان از حمایت های این باشگاه و روند آماده سازی تیم اظهار رضایت کرد و در جمع بازیکنان این تیم تاکید کرد که فوتسال بانوان پیکان می تواند در این فصل یکی از تیم های موفق و افتخارآفرین رقابت های لیگ باشگاه‌های کشور باشد.

#اکبر محمدی #پیکان #فوتسال #لیگ برتر فوتسال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها