43997
آنچلوتی: از حمله هواداران بارسلونا به کومان ناراحت شدم
05 آبان 1400 11:35
سرمربی رئال مادرید تاکید کرد که رفتار هواداران بارسلونا با کومان را نپسندید. او به ستایش از وینیسیوس پرداخت.

روزنامه گل

به نقل از آس، بارسلونا در حساس‌ترین بازی هفته دهم رقابت های لالیگا در نوکمپ از رئال مادرید پذیرایی کرد و با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.
این شکست حسابی هواداران تیم را خشمگین کرد. عده ای از هواداران خشمگین بارسلونا بعد از بازی جلوی عبور اتومبیل کومان را گرفتند و برخورد بدی با این مربی هلندی داشتند.

آنچلوتی در واکنش به این رفتار هواداران بارسلونا گفت: وقتی تصاویر را دیدم ناراحت شدم. این تنها یک مشکل فوتبالی نیست بلکه یک مشکل اجتماعی است. کومان یک انسان است و وقتی با یک انسان رفتار خوبی نمی شود یعنی مشکلی وجود دارد.

او ادامه داد: برابر بارسلونا بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم ولی با این حال هوشمندانه بازی کردیم و به خواسته خود که کسب سه امتیاز بود دست پیدا کردیم.

آنچلوتی درباره اوج گیری وینیسیوس با او گفت: وینیسیوس یک بازیکن با استعداد است. او بسیار قوی است و باید در بازی بدون توپ هم پیشرفت کند. او بسیار متواضع است و خیلی خوب کارش را انجام می دهد. وینیسیوس پسر من نیست و من رفتاری را که با دیگر بازیکنان دارم با او هم دارم.

آنچلوتی درباره وضعیت بیل گفت: او هنوز آمادگی بازی کردن را پیدا نکرده است.

رئال مادرید با پیروزی که برابر بارسلونا به دست آورد خود را به یک قدمی صدر جدول رده بندی رساند. این تیم در هفته یازدهم باید به مصاف اوساسونا برود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها