43990
فلاحت‌زاده: مجیدی به خوبی دست تارتار را خوانده بود
05 آبان 1400 10:46
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: در شرایط فعلی مهم کسب ۳ امتیاز و رسیدن به عنوان قهرمانی است؛ نه بازی زیبا.

روزنامه گل

فرشاد فلاحت‌زاده در گفت‌وگو با میزان درباره پیروزی تیم فوتبال استقلال در هفته دوم لیگ برتر مقابل ذوب آهن اظهار داشت: واقعاً بازیکنان نمایش خوبی داشتند؛ هرچند زیبا بازی نکردیم، اما نتیجه را گرفتیم. شاید استقلال در این چند سال زیبا بازی می‌کرد، اما نتیجه لازم را نمی‌گرفت. به نظر من در شرایط فعلی مهم کسب سه امتیاز و رسیدن به عنوان قهرمانی است؛ نه بازی زیبا.

وی ادامه داد: کار بزرگ مجیدی و کادر مدیریتی باشگاه کاملاً مشخص است و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. مدیریت باشگاه با تمرکز روی مسائل اصلی کمک زیادی به آرامش تیم کرد، به خصوص تمدید قرارداد مجیدی که کار عاقلانه‌ای بود و باعث شد سرمربی با آرامش خاطر بیشتری برنامه‌هایش را دنبال کند. از سوی دیگر جذب بازیکن با کیفیت خارجی یکی از خواسته‌های چند سال اخیر مجیدی بود که با مدیریت و زحمات آجرلو به خوبی به نتیجه رسید.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: خوشبختانه مدیران باشگاه شناخت خوبی از فضای فوتبال دارند به خوبی حاشیه‌ها را کنترل کردند و با فراهم کردن خواسته‌های سرمربی از جمله جذب بازیکن با کیفیت خارجی و همچنین جذب حامی مالی توانمند باعث شده‌اند آرامش خوبی به تیم تزریق شود. مجیدی چندین سال است که خواستار چنین شرایطی است، اما متاسفانه گوش شنوایی وجود نداشت.

فلاحت‌زاده با اشاره به پیروزی مقابل ذوب‌آهن تصریح کرد: استقلال ۵ سال بود که در اصفهان موفق به پیروزی نشده بود، از طرفی همواره با تیم‌های تارتار دچار مشکل بود. به همین دلیل با برنامه خوبی گام به زمین مسابقه گذاشت و ابتدا سعی کرد گل نخورد و بازی را اداره کردند. در زمان مناسبی هم به گل رسیدند و بعد از آن تلاش شد بازی مدیریت شود و احساسی پیش نرود که در نهایت منجر به برتری دلچسبی برای آبی‌پوشان شد.

وی افزود: مجیدی به خوبی دست تارتار را خوانده بود و در نیمه دوم که نیمه مربیان است نشان داد که با برنامه گام به این دیدار گذاشته است. همه چیز دست به دست هم داد تا تیم به یک پیروزی دلچسب برسد؛ به خصوص این که مشخص بود آنالیز خوبی روی حریف انجام شده است. بازیکنان به خوبی حریف را پرس می‌کردند و با استفاده از تیزهوشی بازیکن با کیفیت خارجی موفق به کسب یک پیروزی دلچسب شدند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درخصوص عملکرد یامگا خاطرنشان کرد: یامگا کیفیت خود را در همان مسابقه اول نشان داد و ثابت کرد اگر بازیکنان با کیفیت خارجی وارد فوتبال ما شوند نه تنها می‌توانند به ارتقاء سطح کیفی لیگ ما کمک کنند بلکه بازیکنان داخلی ما هم می‌توانند از آن‌ها الگوبرداری کرده و بهره‌مند شود. یامگا در همان بازی اول آماده و مسئولیت‌پذیر نشان داد.

#فرشاد فلاحت زاده #استقلال #پیشکسوت استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها