43986
پاسخ بردیا سعادت به شایعه حضور در بهترین لیگ دنیا
05 آبان 1400 10:22
بردیا سعادت، بازیکن جوان تیم ملی والیبال ایران در خصوص مصدومیت و آینده خود گفت و گوی کوتاهی با ورزش سه داشت.

روزنامه گل

بردیا سعادت نخستین بار در لیگ ملت‌های والیبال در تیم آلکنو درخشید و پس از آن از لیست المپیک به دلیل کم تجربه بودن کنار گذاشته شد. با آمدن بهروز عطایی به تیم ملی او برای مسابقات آسیایی بار دیگر به تیم ملی دعوت شد اما کش و قوس‌های عجیب میان او و باشگاه کره‌ای سرانجام باعث شد او مسابقات قهرمانی آسیای ژاپن را از دست بدهد.

بردیا در مسابقات جوانان جهان هم دیر به تیم اضافه شد و مصدومیتی هم داشت که باعث شد در بازی‌های حساس ابتدایی ایران حضور پررنگی نداشته باشد. او که اکنون مشغول ریکاوری است در خصوص شرایط بدنی و شایعاتی که در خصوص آینده ورزشی‌اش وجود دارد صحبت کرد.

او در این گفت و گوی کوتاه در خصوص وضعیتش می‌گوید: فعلا تراپی میکنم و روند درمانم را ادامه می‌دهم. از آقای سیامک افروزی تشکر ویژه دارم که در این مدت در کنار مشغله کاری که در تیم باشگاهیشان داشتند به من کمک کردند و زیر نظر ایشان روند درمانم را ادامه می‌دهم. تمرینات بدنسازی و توپی بدون پرش را انجام می‌دهم تا آمادگی بدنیم حفظ شود.همچنین شایعاتی در مورد حضور بردیا سعادت در لیگ ایتالیا مطرح است و او در پاسخ به این سوال در مورد درست یا غلط بودن این شایعات و احتمال حضور در بهترین لیگ دنیا نیز گفت: درست است و صحبت هایی با تیمی در لیگ ایتالیا داشتم که بستگی به روند درمانم و شرایط مصدومیتم دارد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها