43983
برمک: مدیریت جدید پرسپولیس باید منابع مالی خوبی برای باشگاه بیاورد
05 آبان 1400 10:11
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نسبت به سال‌های گذشته کمی نگرانم و آینده خوبی در ادامه راه برای تیم نمی‌بینم که به مشکلات مدیریتی باشگاه برمی‌گردد.

روزنامه گل

کوروش برمک، در خصوص پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد در هفته اول اظهار داشت: با توجه به فشردگی برنامه‌ها و ناهماهنگی‌هایی که پیش آمد، گام اول را مقابل تیم جوانِ عبدالله ویسی خوب برداشتیم، اما با این حال نسبت به سال‌های گذشته کمی نگرانم و آینده خوبی در ادامه راه برای تیم نمی‌بینم که به مشکلات مدیریتی باشگاه برمی‌گردد.

وی ادامه داد: پس از باخت مقابل الهلال همه نگران بودند که چه اتفاقی برای تیمِ گل‌محمدی خواهد افتاد. الهلال تیمی نبود که بتواند ما را شکست دهد، اما با توجه به روند آماده سازی و اتفاقات فرودگاه، اوضاع تیم به هم ریخت و هیچ چیز سر جایش نبود. تمرکز در فوتبال بسیار مهم است و به همین دلیل به الهلال باختیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره بازی روز چهارشنبه مقابل نساجی مازندران عنوان کرد: نساجی تیمی دونده و فیزیکی است و موفق شده بازی اول خود را ببرد. بازی آسانی نخواهد بود، اما اگر در ۱۵ - ۲۰ دقیقه اول کنترل بازی را در اختیار بگیریم می‌توانیم این حریف را شکست دهیم.

وی در رابطه با خرید‌های این فصل پرسپولیس تصریح کرد: خرید‌های جدید ما خیلی خوب بوده‌اند و یحیی می‌تواند آرام آرام آن‌ها را به کار گیرد، زیرا قبلاً هم در تیم‌های خود فیکس و تاثیرگذار بوده‌اند، با این حال باید در فاز دفاعی با هوش‌تر و شاداب‌تر عمل کنیم و تا نیم فصل در کورس قهرمانی بمانیم و بعد یکی دو تغییر داشته باشیم.

کوروش برمک در پایان در خصوص گزینه‌های مدیریت باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: بعضی از گزینه‌ها گفته‌اند وزارت ورزش بدهی‌ها را پرداخت کند و ما برای مدیریت می‌آییم. فردی که برای مدیریت پرسپولیس انتخاب خواهد شد باید منابع مالی خوبی برای باشگاه بیاورد و با اسپانسر‌های قوی و سرمایه‌ خوب بتواند بدهی‌ها را پرداخت کرده و پرونده‌های پیشین را ببندد. در حال حاضر پرسپولیس ساختار سازمانی خوبی دارد و اگر این ساختار حفظ شود و منابع مالی مناسبی در اختیار باشگاه قرار گیرد، حتی مدیرعامل ثابت هم نمی‌خواهیم و فردی مانند افشین پیروانی هم می‌تواند این باشگاه را سرپرستی کند.

#كوروش برمك #پرسپولیس #پیشکسوت پرسپولیس #پیشکسوت فوتبال ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها