43980
معمایی: اجازه نمی‌دهیم بازیکن برای ما تصمیم بگیرد
04 آبان 1400 23:54
مدیرعامل باشگاه شهر خودرو گفت: همه چیز را برای سازمان لیگ شرح داده و مدارک لازم را در اختیارشان قرار دادیم؛ آن‌ها قول دادند به موضوع رسیدگی کرده و در صورتی که تخلفی رخ داده باشد متخلفین را با محرومیت روبه‌رو کنند.

روزنامه گل

مسعود معمایی در مورد آخرین وضعیت باشگاه شهرخودرو اظهار داشت: اجازه نمی‌دهیم بازیکن برای ما تصمیم بگیرد. در این خصوص با فدراسیون صحبت کردیم و آن‌ها به ما اطمینان دادند که اگر تخلفی از سوی بازیکنان صورت گرفته باشد حتی ممکن است محرومشان کنند. حتی در مورد بازی هفته قبل نیز درخواست دادیم. در هر صورت مدارک کامل در اختیار سازمان لیگ قرار دادیم. امیدواریم سازمان لیگ با توجه به شرایط ما، هم در مورد بازی قبل و هم در ادامه مسابقات بهترین تصمیم را بگیرد.

وی در مورد تغییر ناگهانی سرمربی شهرخودرو تصریح کرد: ما از مهاجری خواستیم موضوع را حل کند، اما به ما گفت نمی‌تواند کاری انجام دهد. سرمربی پل ارتباطی بین ما و بازیکنان است و اگر نتواند این ارتباط را بر قرار کند به مشکل می‌خوریم. وقتی مهاجری گفت نمی‌تواند کاری کند و بازیکنان حرفش را گوش نمی‌دهند متوجه شدیم باید راه دیگری را امتحان کنیم. از این رو تصمیم گرفتم او را عوض کنیم.

مدیرعامل باشگاه شهرخودرو ادامه داد: مهاجری که می‌گوید من آویزان کسی نیستم و اگر مرا نخواهند می‌روم چطور هم خودش به تمرین آمد و هم به برخی لیدر‌ها زنگ زده بود که به تمرین بیایند. اکبر میثاقیان تمرین را آغاز کرده بود و با برخی بازیکنان صحبت کرده بود، اما متاسفانه جو تمرین را به هم ریختند و شرایط تمرینات تیم ما امروز اصلا مناسب نبود.

معمایی در مورد دلایل تعطیل کردن تمرین امروز تیم فوتبال شهرخودرو تاکید کرد: شرایط تمرین امروز اصلاً خوب نبود از این رو تمرین را تعطیل کردیم و تصمیم گرفتیم در این خصوص فکر کرده و تصمیم درستی در مورد ادامه کار بگیریم؛ باید در این مورد فکر می‌کنیم. بدون شک فردا همه چیز مشخص می‌شود. فقط می‌توانم با اطمینان بگوییم که سرمربی تیم ما عوض شده است و میثاقیان از این پس به عنوان سرمربی شهرخودرو کار را ادامه می‌دهد.

وی در مورد ادامه همکاری بازیکنان با تیم شهرخودرو تاکید کرد: ما با بازیکنان قرارداد داریم و اطمینان دارم شرایط ما را درک می‌کنند. می‌دانم بازیکنان هم از این شرایط ناراحت هستند، اما برخی در این بین کارشکنی می‌کنند. شاید اگر برخی شیطنت‌ها نبود شرایط تیم ما به این شکل نمی‌شد. بازیکنان هم خواهان آرامش هستند و بدون شک به دنبال دردسر نمی‌گردند. ما همه چیز را برای بازی بعدی آماده کردیم، اما شرط اصلی برای حضور در مسابقه تمرین کردن بازیکنان است.

معمایی با ابراز تاسف از عدم سفر تیمش به کرمان گفت: متاسفانه ما در هفته دوم غافلگیر شدیم؛ وقتی بازیکنان با ما همکاری نکردند بلاتکلیف ماندیم. اگر می‌دانستیم قرار است این اتفاق بیفتد و بازیکنان در این بازی حاضر نمی‌شوند به هر شکل ممکن و با چند بازیکن خود را به کرمان می‌رساندیم. به هر حال هر چه بود را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ گزارش دادیم و آن‌ها مدارک لازم را از ما گرفتند. می‌دانم بسیاری از تیم‌ها هنوز حتی یک درصد هم به بازیکنان پول نداده‌اند و برخی فقط برای خرید کفش به بازیکنانشان پول دادند، اما هیچ صدایی از هیچ تیمی در نمی‌آید، اما چون بازیکنان ما نسبت به شرایط شاکی بودند همه مسائل درون تیمی فاش شد.

#شهر خودرو
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها